Teknolojix Haber
UYGULAMA

Help Steps İle Adımlarını İyiliğe Çevir!

Size normal yaşantınıza devam ederken aynı zamanda iyilik yapabileceğinizi söylesek bize ne derdiniz? Bizce bize inanmazdınız.. Fakat günlük rutinlerinizi yerine getirirken attığınız adımları iyiliğe çeviren bir uygulama var ve birçoğumuzun bu uygulamadan haberi yok… Bahsettiğimiz programın adı Help Steps ..

Nedir Bu Help Steps?

Helpsteps, günlük adımlarımızı iyiliğe ve paraya dönüştürebilen ilk sağlık uygulamasıdır. Gün içinde atılan adımlarınızı uygulama içinde izleyeceğiniz kısa reklamlarla HS adımına cevirerek bağışta bulunmanıza olanak sağlıyor. Asıl motivasyonu bağış olan uygulama sayesinde mali bir değere dönüşen adımlarla SAĞDUYU ve GÖNÜL VERDİKLERİM sayfalarında bağış yapılabilmektedir. Türk Kızılayı, Ahbap, Kansersiz Yaşam Derneği, Akut, Haçiko gibi tanınmış sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra daha bir çok dernek ve yararlanıcıya adım bağışı yapabiliyorsunuz.

Help Steps Nasıl Kullanılır?

Gün içinde atılan adımları her gün gece 00.00 dan önce kısa bir reklam izleyerek tek tıkla HS (helpsteps)’e dönüştürüyorsunuz. İzlediğiniz reklam gelirinin bir kısmı adımlarınıza geri tanımlanıyor. Böylece HS’lerinizin bir mali değeri oluyor! Şimdi; ister biriktir, ister harca, ister BAĞIŞ YAP. Onlarca yasal sivil toplum kuruluşuna ve ihtiyaç sahiplerine adımlarını bağışlama imkanı HELPSTEPS ile akıllı telefon kullanan herkese sunuluyor.

1 adım bile olsa bağışlanan tüm adımlar birleşince ne mi olacak? Birlikten kuvvet doğacak ve 1 adım 1 hayat kurtaracak!

Bir İnsan Günde Ortalama kaç adım atar?

3.000 ? 6.000 ? 9.000

Peki bu adımlarla Help Steps’te neler yapabilirsin?

Birine yardım edebileceğine ya da Bir sivil Toplum Kuruluşuna bağış yapabilceğini söylesek…

Dilediğin Gibi Harca

İlerleyen günlerde gelecek olan güncellemelerle sanal mağazadan alışveriş yapabilir, internet paketi yada dakika satın alabilir, adımlarını arkadaşlarına aktarılabilir.

İhtiyaç Sahibi İçin Bağışla

Kullanıcı kendi karar verebileceği ihtiyaçlıya adımlarını bağışlayabilir.

İstersen Hesabında Biriktir

Kullanıcı biriken Help Steps adımlarının değerini isterse günlük olarak harcayabilir, isterse biriktirip toplu olarak harcayabilir

Helsteps Tanıtım Videosu

Appstore’dan indirecekler buradan; Google Play Store’dan indirecekler ise buradaki linke tıklayarak indirebilirler.

Tek yapmanız gereken gün içinde attığınız adımları biriktirip, istediğiniz dernek yada ihtiyaçlıya bağışlamak.

İyilik yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı 🙂 Daha ne bekliyoruz ?

Related posts

Apple Store da Kısıtlama

Fatih Akgün

MySQL

Melisa Seral Koç

Facebook, Sessiz Mod Özelliğini Piyasaya Sürdü!

Fatih Akgün

1 Yorum

Gülnur Sönmez 8 Aralık 2020 at 2:09 pm

Help steps uygulamasının fikir babası ve kurucusu kimdir? Yardım edilecek kurumlara yenilerini eklemek için nereye başvuruluyor? Ayrıca kamusal projeleri fonlamak için de kamu kurumları veya kâr amacı gütmeyen STK’lar tarafından kullanılabilir mi? Bu gibi durumlarda muhatabımız hangi şirket/kurum/kuruluştur? Sahibi kimdir? Anonim midir? Bu arada fikrin çok güzel düşünülmüş olduğunu belirtmeliyim. Yürüyüş yapmak için de motive edici aynı zamanda.

Cevaplayın

Yorum Yap