Teknolojix Haber
OYUN

Henüz Kendisini Görmedik! Fakat PS5’in Kutusunun Konsept Tasarımı Yayınlandı!

İtalyan grafik sanatçısı Giuseppe Spinelli, tasarımı dahi henüz belli olmayan PlayStation 5’in kutusunun konsept tasarımını yaptı. Söz konusu tasarım, PlayStation 5’in mağaza raflarında nasıl görüneceğini gözler önüne seriliyor.

Sony’nin yeni oyun konsolu olacak PlayStation 5’in tanıtımı geciktikçe oyunseverlerin sabırsızlığı da artmaya devam ediyor. Hayranların sabırsızlığının farkında olan Sony, PlayStation 5 hakkında bazı bilgileri açıkladı. Ancak cihazın tasarımı tüm gizemini koruyor.

Logo dışında PlayStation 5’in herhangi bir tasarım detayı ortaya çıkmadı. Ancak buna rağmen grafik sanatçıları, PS5 için konsept tasarımlar geliştiriyorlar. PlayStation 5’in nasıl görüneceği henüz bilinmediğinden konsept tasarımlar genellikle geliştirici kitini baz alınarak yapılıyor.

İtalyan grafik sanatçısı Guiseppe Spinelli, geçtiğimiz günlerde PlayStation 5’le beraber tanıtılacak DualShock 5’in bir konsept tasarımını hazırlamıştı ve konsept tasarımını etkileyici bir video ile YouTube da yayınlamıştı.

Spinelli şimdi ise PlayStation 5’in satışa sunulacağı kutunun konsept tasarımını yaptı. Spinelli tarafından hazırlanan PlayStation 5 kutusu, kabartmalı ve parlak harflerle donatılmış durumda. Grafik sanatçısı, kutuyu PlayStation 5 konseptine uygun bir halde, siyah temalı olarak tasarlamış.

Daha tasarımı bile belli olmayan PlayStation 5’in kutusunun konsept tasarımının yapılmış olması gerçekten ilginç bir gelişme. Yine de söz konusu kutu tasarımı bir PS5 konsept tasarımı da gösterdiğinden, tamamen anlamsız olduğunu söyleyemeyiz.

Related posts

Google’dan YouTube Premium Abonelerine Etkileyici Kampanya!

Fatih Akgün

GeForce Oyuncuları Valorant İçin Oyuna Hazır Durumda!

Fatih Akgün

Keyifle Oynayacağınız 10 Oyun

Fatih Akgün

Yorum Yap