Teknolojix Haber
SEKTÖREL YAPAY ZEKA

Dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu VSP 5000

Dünyanın önde gelen şirketlerinden Hitachi, kuruluşların dijital dönüşüm yolculuklarında rekabet avantajı ve daha iyi iş sonuçları elde etmeleri için tasarlanan dünyanın en hızlı ve güçlü veri yönetim platformu Hitachi Virtual Storage Platform 5000’i tanıttı.

Hitachi VSP 5000 IoT, yapay zekâ, makine öğrenimi ve diğer gelişen teknolojilerle birlikte veri miktarının her geçen katlanarak arttığı günümüzde kuruluşların veri yönetimi ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve veri yönetimine ölçeklenebilir, hızlı ve esnek bir yaklaşım getiriyor.

4 Mart’ta İstanbul’da düzenlediği ve basın mensupları ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte,

Hitachi Vantara Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez,

“Bugün dünyanın en hızlı ve güçlü platformu VSP 5000’in gücünü müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yakından gösterme fırsatı elde ettik. Sunduğumuz çözümlerle en uç noktalardan veri merkezlerine ve buluta kadar verilerinden en iyi şekilde faydalanmak ve verinin gerçek gücünü açığa çıkarmak isteyen kuruluşlara veri yönetimi ve depolamasına yönelik en iyi altyapı çözümlerini sunmakla kalmıyor şimdi ve gelecekte yaşayabilecekleri tüm zorlukları üstleniyoruz. Satış yapmaktan öte en büyük amacımız en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini sağlamak. Bunun hem biz hem de iş ortağı ekosistemimizle kuruluşların alabileceği en iyi destek hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayede gerçek toplam sahip olma maliyetlerini en aza indirebilmelerine olanak tanıyoruz” dedi.

 

Related posts

Okyanuslardaki plastik kirliliğini tespit eden yapay zeka geliştirildi

Fatih Akgün

Teknoloji Markalarının Yetkili Servisleri ve İletişim Bilgileri

Fatih Akgün

AVM ve Caddelerdeki Mağazalar Açılmaya Hazırlanırken, Alınacak Tedbirler Dikkat Çekti

Fatih Akgün

Yorum Yap