Teknolojix Haber
MOBİL

Honor 10X Pro Çıktı Mı? (Bosanski jezik)

Honor henüz yeni model hakkında bir şey söylemese de, Honor 10X Pro ‘nun olduğu iddia edilen bir telefonun bir görüntüsü internet üzerinde ortaya çıktı.

Ortaya çıkan Honor 10X Pro, bir selfie kamera için sol üst köşede bir deliğe sahip ve oldukça ince bir alt çerçeveye sahip.

Arkada, telefonun üç arka kamera ve bir LED flaş içeren ince bir dikdörtgen kamera muhafazası bulunuyor. Sensörlerin yanında yazılan bir metin “64MP AI Üçlü Kamera” olarak bir metin yer alıyor.

Telefonun Kirin 820 işlemcisine sahip olduğu bildirildi, bu da halefi Kirin 810 ile güçlendirilmiş Honor 9X Pro’ya güçlendirecek. Kaynak ayrıca ekranın Çin’in BOE Screen tarafından sağlanan bir OLED paneli olduğunu ve telefonun 20W hızlı şarjı desteklediğinden bahsediyor. İkincisinin doğru olduğunu umuyoruz çünkü Honor 9X serisi hayal kırıklığı yaratan sadece 10W şarjı destekliyor. Kaynak:Teknodiot

Novi Honor 10X Pro 

Iako Honor oficijelno nije reko ništa o novom modelu, na internetu se pojavila slika telefona za kojeg se tvrdi da je Honor 10X Pro.

Honor 10X Pro ima otvor u gornjem lijevom uglu za selfie kameru i tanak donji okvir. Sa zadnje strane telefon ima tanko pravougaono kućište kamere koje uključuje tri zadnje kamere i LED svjetiljku. Navedeno je da telefon ima Kirin 820 procesor, koji će ojačati njegovog nasljednika Honor 9X Pro, koji pokreće Kirin 810. Izvor također spominje da je ekran OLED ploča koju nudi BOE Screen of China, a telefon podržava brzo punjenje od 20 W.

Related posts

Mobile World Congress (MWC) Yeni Gelişme!

Google’dan Android kullanıcılarını sevindirecek haber!

Fatih Akgün

Realme X3 SuperZoom, Geekbench’te Görüldü! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Yorum Yap