Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ MOBİL

Honor MagicWatch 2 Limited Edition duyurdu

Huawei’nin alt markası olarak faaliyetlerini sürdüren Honor, MagicWatch 2 Limited Edition isimli akıllı saat modelini tanıttı.

Honor akıllı saat modelleri arasına bir yenisini daha ekleyerek  MagicWatch 2 Limited Edition modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition tanıtıldı

Huawei şirketine bağlı alt marka olarak faaliyetlerini sürdüren Honor, yakın bir zamanda kullanıcılara sunduğu Honor MagicWatch 2 modelinin özel versiyonu Honor MagicWatch 2 Limited Edition’u tanıttı. Birçok farklı yeni tasarım ve renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan akıllı saat modeli uzun bir süre kendinden bahsettirecek gibi görünüyor.

Honor, akıllı telefon modellerinde yakaladığı başarılı seviyeyi giyilebilir teknolojik ürünlerde de sürdürmek istiyor. Türkiye’de de kullanıcılara sunulacağı açıklanan ve yakın bir tarihte Honor tarafından Çin’de tanıtımı gerçekleştirilen ve kullanıcılara sunulan akıllı saat modeli Honor MagicWatch 2’nin tanıtımı üzerinden çok geçmeden şirket yeni modeli Honor MagicWatch 2 Limited Edition modelinin tanıtımı ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Standart versiyonu ile benzer özelliklere sahip olan akıllı saat modeli MagicWatch 2 Limited Edition tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor.  Yeni versiyon akıllı saat modelinin tasarımı konusunda Honor, birçok sanatçı ile birlikte çalışıldığını açıkladı. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulacak yeni akıllı saat modeli MagicWatch 2 Limited Edition’ın standart versiyonu 155 dolar ile 170 dolar arasında satılırken, yeni versiyonun satış fiyatı ve ne zaman piyasaya sunulacağı konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition teknik özellikleri

  • Kirin A1 İşlemci
  • 14 günlük pil ömrü
  • 42 mm ve 46 mm gövde boyutu seçenekleri
  • 42 mm versiyonda 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran, 46 mm versiyonda 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran
  • 4 GB dahili depolama
  • Gelişmiş Bluetooth bağlantısı ile 150 metrede telefon görüşmesi yapabilme
  • Uyku ve diğer aktiviteleri takip edebilme, suya dayanıklılık ve GPS donanımı

Related posts

Android’li Tabletler Tehlike Saçıyor

Fatih Akgün

iOS’ta Bölünmüş Ekran Özelliği Nasıl Görünecek ?

Fatih Akgün

Google Glass (Gözlük) Explorer Edition için Son Güncelleme Geliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap