Teknolojix Haber
DONANIM TEKNOLOJİ (Genel) TeknolojiXHaber ÜRÜN İNCELEME

HP, HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 Serisi Yazıcılarını Satışa Çıkarıyor

Baskı çözümlerinin önde gelen isimlerinden  HP, HP Color laserJet Pro M100 ve M200 serisi yazıcılarının en yeni modellerini piyasaya süreceğini açıkladı.

Hp Türkiye Genel Müdürü Emre Alaman, yeni modellerle ilgili şunları iletti: “Profesyoneller iş yerinde performans ve kaliteden ödün vermeden üretkenliklerini artırmanın yolunu arıyorlar. HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serilerini güncellememizin de sebebi buydu. Kullanıcılara gittikleri her yerde verimli bir çalışma ortamı için en iyi baskı deneyimini, gelişmiş güvenlik seçeneklerini ve güçlü performansı sunmak istiyoruz.”

Çalışan kesimin günden güne mobil yaşam tarzlarını benimsemesiyle istenilen yerden çalışma özgürlüğü de giderek daha önemli hale geliyor. Yeni HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri ile HP Smart App içerisindeki Akıllı Görevler sayesinde kullanıcılar, yalnızca telefonlarını kullanarak hızlıca ve kolaylıkla baskı alabiliyor, belge taratabiliyor ve kopyalayabiliyorlar.

Kullanıcıların mobil cihazlarından yazıcıyı kolaylıkla kontrol edebilmeleri için tasarlanan HP Smart App, Akıllı Görevler sayesinde kullanıcılara zaman kazandırıyor.

HP Smart App’teki Akıllı Görevlerle kullanıcılar aşağıdaki işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyor:

QuickBooks, Dropbox ve Google Drive gibi kurumsal yazılımlardaki içeriklere hızlı erişim ve tarama

HP Ses ile aktive edilebilen baskı alma özelliğiyle ses komutlu baskı alma deneyimi

Belge baskı, tarama ya da kopyalama işlemleri esnasında kullanıcı bildirimleri

Gelişmiş güvenlik

Güncellenen HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri temel şifreleme ve şifre koruma gibi başlıca güvenlik özelliklerini içermesiyle cihaz güvenliği, kişisel veriler ve kurumsal belgelerin korunmasını sağlıyor.

M200 serisi,  güvenlik risklerine karşı da savunma önlemlerini de güçlendiriyor. Bu alandaki önemli özellikler arasında saldırıları algılama ve durdurmaya destek olan otomatik donanım güncellemeleri ile daha hızlı, kablosuz modellerde daha güvenilir bağlantılar sağlayan çift bantlı Wi-Fi yer alıyor.

HP Color LaserJet Pro M100 ve M200 serileri, en yüksek kalitede baskı performansı ve her baskıda profesyonel kalitede renk sağlayan JetIntelligence özellikli Orijinal HP Toner kartuşları ile birlikte geliyor. Dahili kablosuz ve Ethernet ağ becerileri ile M100 ve M200 daha hızlı, daha güvenilir çift bantlı Wi-Fi bağlantıları sağlıyor.

M100 ve M200 serileri yüksek hacimli baskı, yüksek baskı hızı ile birlikte tarama, kopyalama ve faks seçeneklerini de sunuyor. M200 serisi tüm bunlara ek olarak kullanıcılara otomatik çift taraflı baskı seçme imkânını da tanıyor.

HP Auto-on/Auto-off teknolojisine sahip yeni M100 ve M200 serileri ENERGY STAR 3.0 spesifikasyonlarını karşılamayan standart model yazıcılara kıyasla yaklaşık %35 oranında daha az enerji harcıyor. HP, yazıcılarını kalite, performans ve enerji tasarrufu için en son ENERGY STAR®11 standartlarını karşılayacak şekilde tasarladı ve test etti.

Related posts

Cep Telefonlarında eSIM Teknolojisi

Fatih Akgün

Xiaomi’nin E-Kitap Okuyucusunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yasemin ACAR

Mercedes’den Büyük Hamle: Solunum Cihazı Tasarımını Ücretsiz Dağıtacak!

Fatih Akgün

Yorum Yap