Teknolojix Haber
MOBİL YAZILIM

Huawei EMUI 11 özelliklerinden biri belli oldu

Huawei, 27 Mart günü yıllık geleneksel geliştiriciler konferansını düzenleyecek. EMUI 11 ile ilgili en net bilgiler de bu etkinlikte netlik kazanacak. Ancak, bu tarihe kadar yeni güncellemeyle ilgili bazı özelliklerin sızdırılacağını söyleyebiliriz. İlk olarak, EMUI 11 özelliklerinden biri geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıktı. İlerleyen zamanda EMUI 11 özellikleri ile ilgili daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

EMUI 11 özellikleri netleşiyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Android 11’in geliştirici sürümü yayınlandı. Bizim de kullanıp incelediğimiz bu sürümde kavisli ekranların kenarlarındaki dokunmatik hassasiyetini ayarlayabilecek bir özellik bulunuyor. Ortaya çıkan son bilgilere göre bu, EMUI 11 özellikleri arasında yerini alacak. EMUI 11 özelliklerinden biri olacak bu yeniliğin ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz.

 

Yeni güncellemenin ardından kavisli ekranların yanlarına yanlışlıkla dokunma ihtimali ortadan kaldırılacak. Bu da doğrudan kullanıcı deneyimini iyileştiren bir özellik.

 

Başta da söylediğimiz gibi şirket, Huawei Geliştirici Konferansı için 27 Mart tarihini belirlemiş durumda. Bu etkinlikte EMUI 11 netleşecek. Yeni arayüz Mate 40 ailesi ile birlikte kullanıcılara sunulacak.

Peki hangi telefonlar EMUI 11 güncellemesini alacak? Şimdilik Huawei cephesinden resmi bir açıklama yok. Ancak, tahminler aşağıdaki modellerin bu güncellemeyi alacağı yönünde.

Related posts

En İyi iPad Modeli Hangisi? iPad Nasıl Seçilir? Okumadan İpad Almayın

Yasemin ACAR

Apple iPhone 5C’yi rafa kaldırdı! Artık destek almayacak

Vildan Çelik

Huawei, bütçe dostu yeni akıllı telefonu Y6s’i duyurdu

Fatih Akgün

Yorum Yap