Teknolojix Haber
MOBİL TEKNOLOJİ (Genel)

Huawei, Enjoy 10e’nin tanıtım tarihini açıkladı

Her akıllı telefon üreticisinin farklı segmentte birçok modeli bulunuyor.  Huawei‘in orta segment akıllı telefon serisi Enjoy, kısa süre içinde yeni üyesiyle birlikte genişleyecek. Huawei tarafından yapılan paylaşıma göre, Huawei Enjoy 10e tanıtım tarihi netlik kazandı.

Huawei’nin  orta segment akıllı telefon serisi Enjoy, uygun fiyatlı olmasıyla birçok kullanıcı kendine çekmeyi başarıyor. Son olarak aileye katılan Enjoy 10s de bunun en güzel örneklerinden biri.

Yeni seri, Mart 2020 Pazar günü tanıtılacak. Çinli şirket, Huawei Enjoy 10e tanıtım tarihi ile ilgili açıklamayı Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden yaptı. Ancak, bu açıklamada telefonun özellikleri ve fiyatı ile ilgili hiçbir bilgiye yer verilmedi. Tabii bu iddialar olmadığı anlamına gelmiyor.

Orta segment bir telefon olarak piyasaya sürülecek olan Enjoy ailesinin en yeni üyesi 10e, 5.000 mAh gibi bir bataryaya sahip olacak. Ayrıca, TENAA ve Geekbench’te görülen telefon muhtemelen MediaTek Helio P35  işlemciden güç alacak.

Huawei Enjoy 10e fiyatı ise  150 dolar civarında olması tahmin ediliyor.

Related posts

ABD’nin Huawei’ye Uyguladığı Büyük Yasakta Şok Gelişme

YouTube 1 milyar doları geçti

Fatih Akgün

Samsung Trio ile Aynı Anda 3 Ürün Kablosuz Şarj Olabilecek

Fatih Akgün

Yorum Yap