Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Huawei FreeBuds 3i Resmen Satışa Çıkıyor!

Sessiz sedasız ürün tanıtan bir başka teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 3i modelini geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Önceki FreeBuds ve FreeBuds Lite tasarımına geri dönülen yeni modelinde AirPods‘a benzerliğiyle de dikkat çekiyor. Yeni açıklamalarla birlikte FreeBuds 3i fiyatı ve Türkiye’de satışa çıkacağı gün de belli oldu.

Huawei FreeBuds 3i özellikleri

Yeni FreeBuds 3i kablosuz kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğine destek sunuyor. AirPods Pro‘ya tip ve özellik olarak benzediği görülebilen kulaklık, silikon başlıklarla beraber geliyor. Huawei’nin Apple karşısına rakip olarak sürdüğü yeni kulaklığı bir tam şarj ile 3.5 saate kadar müzik dinleme ve 2.5 saate kadar konuşma süresi sunuyor.

İyi bir ses yalıtımı sunabilen FreeBuds 3i, kablosuz olarak kolay eşleştirme özelliğine de sahip. iOS ve Android işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabilecek kulaklık, her iki sistemde de tüm özelliklerinin kullanılabilmesine olanak sağlıyor. 10 mm dinamik ses sürücülerine sahip kulaklık gelişmiş ses deneyimi sunuyor.

IPX4 sertifikasına sahip Huawei FreeBuds 3i, su sıçramalarına ve hafif su temasına karşı dayanıklı yapıda üretilmiş. FreeBuds 3i, hızlı kontrol için kulaklıkların üzerinde dokunmaya duyarlı tuşlarla birlikte geliyor.

Kulak içi formunda olduğundan ses yalıtımı yüksek olan model, bağlantı olarak Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip. Huawei’nin paylaştığı bilgiye göre yeni kablosuz kulaklık en iyi deneyimi EMUI 10 kullanan cihazlarda sunuyor.

FreeBuds 3i, kulaklıklarında 37 mAh, şarj kutusunda ise 410 mAh batarya ile birlikte geliyor. FreeBuds 3i şarj kutusu, kutusundan çıkan Type-C şarj kablosuyla şarj ediliyor.

Huawei FreeBuds 3i fiyatı

Huawei tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni kablosuz kulaklık FreeBuds 3i, 5 Haziran’dan itibaren Türkiye’de Huawei online satış mağazası üzerinden satışa çıkacak. Seramik beyazı renk seçeneğine sahip FreeBuds 3i fiyatı ise 799 TL olacak.

FreeBuds 3i özellikleri itibariyle AirPods Pro’ya rakip olabilecek donanımda gözüküyor ancak bu durumu tabi ki kullanıcılar belirleyecek.

Related posts

Realme’nin Yeni Akıllı Saati, 2 Dakikada 15.000’den Fazla Satıldı!

Fatih Akgün

Beats’in Powerbeats 4 Kulaklığı Sessiz Sedasız Satışa Çıktı

Fatih Akgün

HUAWEI Watch GT 2e’ye Tam 5 Ödül 

Yorum Yap