Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Huawei, Huawei Band 4 Pro’yu Tanıttı

Huawei, yeni bilekliği Huawei Band 4 Pro’yu tanıttı. 12 Aralık’ta Çin’de satışa sunulacak. Huawei imzalı fitness bilekliği, ince uzun bir ekran yapısında AMOLED panel desteğini beraberinde sunuyor. Cihazın ayrıca buna ek olarak kalp atış hızı sensörü gibi pek çok farklı özelliği bulunuyor.

Cihaz, 240×120 piksel çözünürlüğünde ve 0,95 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekrana sahip. Firma, bunun için cihazı önceden yüklenmiş 100 farklı özelleştirme seçeneğiyle birlikte gönderiyor. Ayrıca Huawei Band 4 Pro, navigasyon özelliği için dahili bir GPS ve temassız ödemeler için NFC teknolojisini bünyesinde barındırıyor.

Bir spor bilekliği de olan Band 4 Pro, bu noktada kandaki oksijen doygunluk seviyesini ölçmek için kalp atış sensörüne sahip. Temel Huawei Band 4’ün en gelişmiş versiyonu diyebileceğimiz bu modelde bulunan bir başka özellik ise uyku izleme teknolojisi olan Huawei TruSleep 2.0 teknolojisi. Cihaz ayrıca koşmak, yüzmek ve bisiklete binmek gibi 11 farklı eylemi takip edebiliyor.

Fiyatı;

Siyah, pembe ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan cihaz, 399 Çin yuanından raflardaki yerini alacak. Bu noktada cihazın ülkemizde satışa sunulması durumunda bu fiyata bazı vergilendirmelerin de ekleneceğini belirtelim.

Şu anda Çin’de ön siparişe açılmış durumda olan Huawei Band 4 Pro, 12 Aralık’tan itibaren erişilebilir olacak. Cihazın ülkemiz de dahil olmak üzere uluslararası pazarlarda ne zaman satışa çıkarılacağı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Related posts

Biyolojik ve kimyasal tehditlere karşı ‘İkinci Deri’

Büşra Seyhan

Sennheiser’dan beklenmeyen pazar değişikliği!

Büşra Seyhan

Dünyanın Kahveden Üretilen İlk Maskesi: AirX

Fatih Akgün

Yorum Yap