Teknolojix Haber
MOBİL

HUAWEI Video, 50 Bin Yeni Videoyla Yenilendi

HUAWEI Video, kapsamlı bir eğlence kütüphanesi sunmak için birden fazla içerik sağlayıcısını birleştirerek uluslararası video içerikleri sunuyor. Bu servis şu anda 50 000 videoya ulaştı.

HUAWEI Video’nun halihazırda dünya çapında aylık 140 milyon aktif kullanıcısı var.Başlangıçta İtalya ve İspanya’da lanse edilen platform, artık Türkiye ile birlikte Avrupa’daki on ülkede daha mevcut olacak. Böylece daha fazla kullanıcı istediği zaman ve istediği yerde popüler video içeriğinin keyfini çıkaracak. 7/24 yüksek kaliteli içerik ve eklenen seçeneklerle daha ilgi çekici bir hal edindi. Başlıca yeni eklenen video içeriklerine bakabilirsiniz.

HUAWEI Video, kapsamlı bir içerik kütüphanesi sunmak için çok sayıda uluslararası ve Avrupa eğlence sağlayıcısının sunduğu bir dizi hizmeti entegre etti:

Rakuten: Avrupa’nın önde gelen Video On-Demand platformlarından biri

BBC News: Global News Limited’in küresel son dakika haber hizmeti.

FilmBox: Klasik ve yeni filmler için en iyi film platformlarından biri

STINGRAY: Çoklu platform müzik servisi ve konserler

DailyMotion: Tüm tematik türleri kapsayan binlerce kısa klip

ToonGoggles: Çocuklar için beş binin üzerinde çizgi film

The Explorers: Dünyanın her köşesini keşfetmek için 4K belgeseller

*************************************
Günün Şifresi : video

TEBRİKLER ŞİFREYİ BULDUN!!
Yukarıdaki şifreyi gördün ve yapman gereken haberin alt tarafına GÜNÜN ŞİFRESİNİ İSİMİNİ VE SOYİSMİNİ yazmak…sana sosyal medyadan ulaşacağız dilersen kampanya detayları ve WhatsApp iletişim numarası için aşağıdaki linki tıklayabilirsin..

KAMPANYA SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

*************************************

HUAWEI Video, en çok izlenen kanalların sırasını ve Ebeveyn Kontrolü’nü ayarlamak için favori içeriğe ve kişiselleştirme seçeneklerine kolayca ulaşmak için ‘Favori Video’ yer imleri dahil olmak üzere benzersiz özelleştirme ve kolaylık seçenekleri sunuyor. İçerikler çevrimdışı izlemek için de indirilebiliyor. HUAWEI Video üyeleri ayrıca VIP, yeni ve mevcut gişe rekorları kıran filmlere üye indirimlerine erişebilecek.

EMUI 8.0 ve sonraki sürümlerde çalışan tüm HUAWEI cihazlara sahip tüm kullanıcılar, 26 Mart ve sonrasında cihazlarındaki HUAWEI Video uygulamasını açarak yeni sürüme yükseltebilirler. Kullanıcılar ayrıca HUAWEI Video uygulamasını HUAWEI AppGallery aracılığıyla da indirebilir veya güncelleyebilirler.

Related posts

Nokia, 3 Yeni Akıllı Telefon İçin EEC Sertifikası Aldı

Yasemin ACAR

Samsung Akıllı Telefonlar İçin Devrim Yaratabilir!

Fatih Akgün

OPPO Ace 2 5G geliyor! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

2 Yorumlar

Fatma Acar 4 Nisan 2020 at 5:27 pm

Günün şifresi:video

Cevaplayın
Fatma Acar 4 Nisan 2020 at 5:32 pm

Video , Fatma Acar.

Cevaplayın

Yorum Yap