Teknolojix Haber
MOBİL YAZILIM

Huawei, Windows ile Android Arasındaki Engelleri Kaldırıyor!

HUAWEI Share, Windows ve Android arasındaki engelleri tek tek kaldırıyor. HUAWEI Share ile gelen yeni Çoklu Ekran Paylaşımı (Multi-screen Collaboration), telefon ekranını doğrudan Windows masaüstünde ayrı bir masaüstü gibi görüntülenmesini ve kullanılmasını sağlıyor.

Çoklu Ekran Paylaşımı(Multi-screen Collaboration), yalnızca dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında dosya aktarımını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında sorunsuz bir iş birliği yapılmasını da sağlıyor. HUAWEI, Windows ve Android sistemlerinin arasındaki engelleri ortadan kaldırarak sorunsuz bir şekilde cihazların birbirine bağlanması ile iş verimliliğinde tam potansiyeli gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Klavye, kamera, mikrofon ve fare gibi dizüstü bilgisayar aksesuarları artık HUAWEI akıllı telefonun çevre birimleri olarak kullanılabiliyor ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Huawei Matebook masaüstünde android telefon görüntüsü

 

 HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran bu yeni özellikli arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği sistem, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor. Dosya paylaşımı ve aktarımında yeni bir dönem açıyor. Bu yeni teknoloji, Kirin 980 ve üzeri işlemcili, EMUI 10 ve üzeri yüklü modeller, EMUI 10 yüklü Huawei telefonlar ile birlikte Huawei Share özellikli ve PC Manager 10 ve daha üst sürümleri yüklenen MateBook modellerinin tamamında çalışıyor.

 

DİZÜSTÜ DEĞİL, DİZÜSSÜ

Related posts

İddia: Apple, 2020’de Beş Yeni iPhone Modeli Çıkaracak

Fatih Akgün

1 milyar defa indirilen uygulama için uyarı: İnternet geçmişinizi paylaşıyor

Fatih Akgün

Linux’ta Windows 10’dan daha çok açık var!

Fatih Akgün

Yorum Yap