Teknolojix Haber
MOBİL

Huawei’den 3 Ay Ek Garanti Süresi ve Ücretsiz Kargo Servisi!

Huawei, mesafenin bizi daha güvenli kıldığı şu günlerde kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak bir hizmet sunuyor. Sosyal alanlarda temasın en aza indirilmesi gereken bu dönemde telefonlarını onarmak isteyen kullanıcılar için yeni bir hizmet getirdi. Huawei Ücretsiz Kargo Servisi hizmetiyle, kullanıcılar Huawei Teknik Servis’e gönderdikleri telefonlarının onarılmasını ve istedikleri adrese geri gönderilmesini gerekli yerlere gitmeden  evde  bekleyebilecekler.

Huawei, yeni kargolu onarım hizmetiyle kullanıcılarına profesyonel kalite güvencesi sağlamayı amaçlıyor. Kaliteyi sağlamak ve onarımı daha güvenli hale getirmek için cihazların arızalı parçalarını tamir etmek yerine, cihazın orijinal yedek parçaları ile değiştirecek.

Onarımdan sonra geri gönderilecek ürünün temiz  olmasını sağlamak için cihazlar profesyonel şekilde temizlenip dezenfekte edilecek. Onarılan cihazlar,  darbeye dayanıklı anti statik poşete konularak muhafaza edilecek.

Garanti süresi uzatıldı

 Huawei müşterilerine endişesiz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için COVID-19 virüsünün neden olduğu salgından bu yana yeni özel hizmetler sunmaya çalışıyor. Bunlardan biri de ürünlerin garanti sürelerinin ücretsiz uzatılması. Orijinal garanti süresi 15 Mart 2020 ile 15 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek telefon, PC, tablet, giyilebilir cihazlar, ses ve router cihazları da dahil olmak üzere tüm Huawei Türkiye ithalatı ve yetkili servis merkezi desteği olan ürünler için garanti süresi 15 Haziran 2020‘ye kadar uzatıldı.

 

Related posts

Huawei P40 Lite’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Fatih Akgün

Oppo Markası A52 Delikli Ekran Tasarımıyla Çıkışını Gerçekleştirdi!

Fatih Akgün

Honor MagicWatch 2 Limited Edition duyurdu

Fatih Akgün

Yorum Yap