Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

HyperX Profesyonel Mekanik Oyuncu Klavyesi İnceleme

hyperx-ducky-one2-mini-33

Bu yılın Mayıs ayında HyperX, ilk HyperX x Ducky One 2 Mini Oyun Klavyesini piyasaya sürdükleri DuckyChannel International Co.Ltd ile bir işbirliğini duyurdu. Bu ürünü HayperX sınırlı sayıda ürettiğinden kısa zamanda hemen hemen hepsi stoklarda kalmadı. Ducky, bir süredir One 2 Mini% 60 klavyesini üretiyor ve şu anda Cherry MX, Gateron ve Kailh adlarıyla bu klavyeleri satın alabilirsiniz. HyperX sürümü, 80 milyon tıklama oranının yanı sıra birkaç farklı özel tuş başlığına ve farklı bir renk aralığına sahip HyperX’in kırmızı doğrusal tuş takımlarına sahiptir. Mayıs ayında piyasaya sürülen renk grubu siyah ve kırmızıydı, şimdi birkaç farklı gri tuşa sahip tamamen siyah bir versiyonumuz var. HyperX dünya çapında bunlardan sadece 6500 tane üretecek! Hadi kısaca gözatalım.

Özellikleri

Hayperx-Özellikleri
Hayperx-Özellikleri

 

Ambalajlama

 

HyperX x Ducky One 2 Mini, HyperX’in tipik perakende ambalajında ​​gelir. Ön tarafta klavyenin bir resmi var ve bu, klavyenin HyperX’in kırmızı özelleştirilebilir tuştakımlarına sahip olduğunu bilmemizi sağlıyor.Kutuyu arkaya çevirince , birkaç farklı dilde küçük bir bilgi dışında arka tarafta pek bir şey yok.

 

Kutu-İçeriği
Kutu-İçeriği

 

Klavyenin üst kenarında tek bir USB Type-C bağlantısı bulacaksınız. Üst kenarın diğer tarafında HyperX ve Ducky logoları var.Varsayılan olarak, HyperX x Ducky One 2 Mini, son ikisi yukarı açılıyken, ilk üç tuş sırası aşağı açılı olacak şekilde bir açıyla oturur. Altta, daha aşırı bir açı için iki tane daha yükseklik ayarına izin veren açılır ayaklar vardır.Klavyeyi arkaya çevirdiğimizde kasanın alt kısmının parlak bir yüzeye sahip olduğunu görebiliyoruz ki bu kesinlikle bir parmak izi mıknatısı olacak. Klavye kasası (Ducky tarafından yapılmıştır) plastiktir, ancak son derece sağlamdır. Klavyenin ortasında, HyperX x Ducky One 2 Mini’lerin her biri ayrı ayrı numaralandırılmıştır. 3598 ve 6500’ümüz var. Kasanın alt kısmında onu yerinde tutan dört lastik ayak var.

Kullanım

lavye üzerindeki RGB aydınlatmasını programlamanın yanı sıra makroları vb. Ayarlamak için HyperX’in NGENUITY yazılımını kullanabileceğinizi düşünenler için, yapamazsınız. Tüm ışık efektleri, makrolar vb. Klavyenin kendisi üzerinde programlanmalıdır. Klavye kısa yollarımızı da verip konuyu kapatalım.

Fn + Alt + T: RGB arka ışık modları arasında geçiş
Fn + Alt + J: RGB efekt hızını azaltın
Fn + Alt + L: RGB efekt hızını artırın
Fn + Alt + 1-6: Profiller arasında geçiş
Fn + Alt + Tab (3s) : Makro kaydetmeye başla
Fn + Alt + Tab (1s): Makro kaydetmeyi durdur

Related posts

Huawei,Watch GT 2e’yi Duyurdu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Fatih Akgün

Alman Otomotiv Devi Yeni Mercedes GLA’nın İç Tasarımı İlk Kez Görüntülendi…

Meryem ACAR

TinkPadX1 Fold için ön siparişler alınıyor

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım