Teknolojix Haber
UYGULAMA

Instagram Hassas İçerikleri Sınırlama Özelliği!

Instagram, her ne kadar hassas içeriklere karşı katı bir tutum sergilese de, sınırlamalar bazı kullanıcılar için yetersiz gelebilir. Instagram mevcut sınırlarını yetersiz bulanlar için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong, Instagram’a hassas içeriği sınırlayan yeni bir özellik geleceğini ortaya çıkardı. Şu anda Instagram’ın “hassas içerik” olarak neyi sınırlayacağı belli değil ancak iş yerine görüntülemek için güvenli olmayan (NSFW) veya kısmen yetişkin içeriklerin bu sınıra takılabileceği düşünülüyor.

Wong, hassas içerikleri sınırlayan özelliğin varsayılan olarak açık geldiğini belirtiyor. Ancak bu durum, yeni özellik kararlı sürüme geldiğinde değişebilir. Hassas içeriği sınırlama özelliği istenildiği takdirde ayarlardan kapatılabiliyor.

Özelliği kapattığınızda, hassas içerikleri görmek istediğinizi onaylamanızı isteyen yeni bir pencere açılıyor. Uyarının altında yer alan ‘Learn more’ (Daha fazla bilgi al) bağlantısı şu anda çalışmıyor. Muhtemelen özellik geliştirme sürecinin henüz başında.

Related posts

Zynga’nın Hacklenmesinden Kaç Kişinin Etkilendiği Ortaya Çıktı

Fatih Akgün

Instagram’a yeni özellik geliyor!

Yağmur Kübra Yazıcı

Türk Telekom’dan 1 Ay Ücretsiz Tivibu Kampanyası!

Fatih Akgün

1 Yorum

Cengiz 2 Nisan 2020 at 4:42 pm

???

Cevaplayın

Yorum Yap