Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

INSTAGRAM SİLİNEN ESKİ MESAJLARI TEKRAR GÖSTERMEYE BAŞLADI!!!

Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram, bugün ilginç bir sorunla gündemde. Yapılan anketlerde kullanıcıların ardı arkasına yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkan sorun; Instagram silinen mesajları yeniden göstermeye başladı. 

Bu sorunu yaşayan kullanıcıların sayısı bir hayli fazla. Ayrıca silinen mesajlarla yeniden karşılaşan kullanıcılar bir tedirginlik durumu da yaşamaya başladı. Peki, bu durum neden yaşandı?

Instagram Silinen Mesajlar Gözüküyor – Neden? 

Bu sorunu yaşayan kullanıcılar, DM bölümüne girdiklerinde daha önce gönderdikleri ya da aldıkları mesajları görüyor. Bu mesajlar silinmiş olsa bile yeniden görüntüleniyor. Üstelik bu mesajlar silinmiş ve karşı taraf sizi engellemiş ya da siz karşı tarafı engellemiş olsanız bile yine mesajlar görüntüleniyor. Hatta karşı taraf hesabını kapatmış olsa da siz yine mesajları görüyorsunuz. Silinen mesajlar görüntülenirken görüşmeler Instagram Kullanıcısı” adı altında yayınlanıyor. Yani aslında konuşmayı gerçekleştirmiş olduğunuz kişinin adını da göremiyorsunuz. Herhangi bir profil fotoğrafı olmadan, herhangi bir isim olmadan sadece silinen görüşmeler yeniden görüntüleniyor. 

 Instagram’da silinen mesajların yeniden görüntülenmesinin bir sorun olduğu biliniyor ama bu kullanıcı kaynaklı bir sorun değil. Bu sorun Instagram kaynaklı bir sorun. Anlaşılan kullanıcılar görüşmeleri sildiğini düşünse bile uygulama bunları silmiyor. 

 Instagram silinen mesajları geri gösteriyor ama bu an konu hakkında da bir açıklama henüz yok. Sistem hatası yaşandığı kesin ama uygulama yetkilileri bu konuda bir açıklama yapmıyor. 

Related posts

Shopify işbirliği ile YouTube da alışveriş dönemi

Fatih Akgün

Twitter’da Düzenleme Artık Breezly ile Mümkün

Fatih Akgün

Instagram geri adım atmaya hazırlanıyor

Fatih Akgün

Yorum Yap