Teknolojix Haber
MOBİL

iOS 15 Alacak İphone Modelleri Açıklandı

iOS 15 güncellemesi alacak olan iPhone modelleri sızdırıldı! Kısa bir süre önce bazı iPhone ürünlerinin bu güncellemeden yararlanamayacağını sizlere aktarmıştık.

The Verifier tarafından yayımlanan bir içerikte önümüzdeki yıl kullanıcılarla buluşturulacağı öngörülen iOS 15’in hangi iPhone modelleri için hazırlanacağı paylaşıldı. Bilindiği üzere Apple şu anda yoluna iOS 14.2 ile devam ediyor.

 

iOS 15 güncellemesi alacak olan iPhone modelleri

Öncelikle şunu belirtelim ki bu liste henüz Apple tarafından doğrulanmadı. Bu bağlamda aşağıdaki listede yer alan modellere yenileri eklenebilir veya bazı modeller bu listeden çıkartılabilir.

The Verifier’ın daha önce iPhone 5s, iPhone 6 ve iOS 12 hakkında yayımlamış olduğu haberlerin bazıları yanlış çıktı. Bu ekip tarafından iOS 13 ve iOS 14 hakkında yazılan haberler ise doğru çıktı

Buradan hareketle yayımlanan listenin doğruluğu hakkında elimizde bir veri yok ancak Apple’ın iOS konusunda uyguladığı politikayı düşünürsek bu listenin gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz. iOS 15’in hangi cihazlarda kullanılacağına dair resmî bir bilgi elde etmek için WWDC 2021 etkinliğine kadar beklemek zorundayız.

Sızdırılan çizelgede bir de iPod Touch var. Bunun dışında eğer bir değişiklik olmazsa bu etkinlik önümüzdeki yılın haziran ayında düzenlenecek. Dilerseniz sizi ilgili liste ile baş başa bırakalım ve yorumlarda bu liste hakkındaki görüşlerinizi beklemeye koyulalım. Neler düşünüyorsunuz?

— 2021 yılında satışa sunulacağı öngörülen ilgili iPhone serisi
— iPhone 12 Pro Max
— iPhone 12 Pro
— iPhone 12 mini
— iPhone 12
— iPhone 11
— iPhone 11 Pro
— iPhone 11 Pro Max
— iPhone XS
— iPhone XS Max
— iPhone XR
— iPhone X
—iPhone 8
— iPhone 8 Plus
— iPhone 7
—iPhone 7 Plus
— iPhone SE (ikinci nesil)
— iPod touch (yedinci nesil)

 

Related posts

Astro Slide İçin Bir Günde 460.000 Dolar Bütçe Toplandı

Fatih Akgün

Uygulamaları Yüklemeden Deneme İmkanı iOS 14 İle Gelecek (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Apple’dan Zam Üzerine Zam

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım