Teknolojix Haber
MOBİL

iPhone 12 Pro’nun Yeni Rengi(Video)

Apple’ın önümüzdeki sonbaharda duyurması beklenen modeli iPhone 12 başka başka söylentiler var.Yeni Söylentilerde gelmeye devam ediyor. Şimdi ise iPhone 12 Pro modelini gösteren bir görsel ortaya çıktı.  Cihaz Navy Blue isimli bir renk seçeneğiyle gelecek.

Teknoloji devi Apple, piyasaya sunduğu yeni ürünler kadar henüz tasarım aşamasını devam ettirdiği cihazlarla da çok konuşuluyor. Her sene sonbahar aylarında tanıttığı iPhone modelleriyle bilinen şirketin yolda olan yeni akıllı cihaz serisi, markanın hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Adeta her yeni günde serinin yeni bir konsept tasarımı ortaya çıkıyor.

Tasarımla birlikte iPhone 12 Pro modelini konu alan bir iddia ortaya atıldı ve cihazın Navy Blue rengiyle tanıtılarak bu yeni rengin Apple’ın daha önce cihazlarında kullandığı Midnight Green renginin yerini alacağı söylendi. Cihazın bu rengini taşıyan konsept tasarım görüntüleri yayınlandı ve tasarım, hayranlar tarafından pek çok olumlu yorum aldı. Hatırlayanlar mutlaka olacaktır, laciverte yakın bir renk olan bu yeni renge dair söylentiler yeni değil, daha önce de çeşitli kaynaklardan bilgiler gelmiş ve üzerine konuşulmuştu.

Apple, ser verip sır vermiyor:

Değişik ve markaya özgün bir renk olarak kabul edilen ve çok sevilen Midnight Green renginin yerini alacağı söylenen Navy Blue için bazı hayranlar kızgınlığını gizlemedi ve bazı kişiler, böyle bir şeyin gerçekleşmesinin Apple için utanç verici olacağını dile getirdi. Konsept tasarım için bir de video düzenlendi, yukarda bıraktığımız linkten izleyebilirsiniz. YouTuber ConcepsiPhone aracılığıyla gelen ve Mauro Battino tarafından oluşturulan videonun henüz çok yeni olduğunu söyleyebiliriz.

Geniş renk seçeneğinin yanında olağanüstü hız için geliştirilen A14 Bionic, 5G desteği, geliştirilmiş FaceID ile geleceği söylenen telefon sabırsızlıkla bekleniyor. Apple cephesinden elbette konuyla ilgili bir bilgi gelmiş değil. Sanıyoruz en doğru bilgiyi eylül ayı civarında yapılacak lansman etkinliğiyle öğrenebileceğiz. O güne kadar yeni cihazlarla ilgili gelen yeni bilgi ve haberleri bizlerden takip etmeye devam edin.

Related posts

108 MP Kameralı Telefon mu Geliyor!!

Fatih Akgün

iPhone Kullanıcılarının %24’ü Android’e Geçti

Fatih Akgün

Nokia’dan retro sevenlere müjde: Efsane Nokia telefonlardan biri daha geri gelebilir

Fatih Akgün

Yorum Yap