Teknolojix Haber
SEKTÖREL StartUp Projeler YAŞAM

İş Bankası Girişimciler İçin Özel Şube Açtı

Türkiye İş Bankası, girişimciler için açtığı İstanbul Girişimcilik Şubesi’ni Levent İş Kuleleri’nde hayata geçirdi. Şube açılışı, İş Bankası Genel Müdürü ve girişimcilik ekosisteminde bulunan paydaşların da katıldığı törenle gerçekleştirildi.

 

 

Farklılaşan şube tasarımı ve özelleştirilen hizmet modeli ile klasik banka şubelerinden ayrılan Girişimcilik Şubesi, startuplar ve girişimciler için hizmete başladı. Şubenin hedefindeki müşteri kitlesi yeni nesil teknoloji tabanlı girişimler,  melek yatırımcılar,  yatırım fonları ve ekosistemdeki diğer paydaşlar olacak. Teknoloji tabanlı girişimler ile birebir ilgilenmek ve klasik bankacılıktan farklılaşacak olan şube, müşteri kitlesinin ihtiyaçlarına yönelik olarak kişiselleştirdiği ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor.  

 

Ayrıca, bu şubenin verdiği hizmetler yalnızca bankacılıkla ilgili ürün ve hizmetlerle sınırlı olmayacak.  Yatırım süreçleri, muhasebe-finans yönetimi, hukuk ve insan kaynakları konularında da iş birliği olanaklarının yanında girişimci ekosistemine yönelik olarak network desteği de sağlayacak.

Related posts

Apple’a, ABD’den sonra Avrupa da dava açtı

Fatih Akgün

Corona Virüsü, Netflix Gibi Şirketlere Yaradı !

Fatih Akgün

Xiaomi, Mijia Markasında İsim Değişikliği!!

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım