Teknolojix Haber
MOBİL

İşlemcisi 5G Destekli Honor 30s Özellikleri Sızdırıldı!

Huawei’ye bağlı bir marka olan Honor’un yakın zamanda tanıtılacak telefonu için yeni bilgiler ortaya çıktı. Honor 30s özellikleri sızdırıldı ve telefonun işlemcisi dikkat çekti. Cihaz 5G destekli Kirin 820 çip setini kullanacak. Telefon, donanım özellikleriyle orta segmentteki rekabette öne çıkmayı hedefliyor.

Honor 30s özellikleri ortaya çıktı

30 Mart’ta tanıtımı gerçekleştirilecek olan telefonun, sızdırılan donanım detayları heyecan yaratıyor. Honor 30s özellikleri oyun oynamayı seven kullanıcıları memnun edecek.

Cihazın gücünü aldığı işlemci olan ve 7 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 820 5G, Qualcomm tarafında Snapdragon 765G işlemcisinin rakibi olarak konumlanıyor. Bu çip set, genellikle orta üst segment telefonlarda kullanılıyor. Kirin 820 5G’ye, grafik tarafında ise Galaxy S20 serisinde de kullanılan Mali-G77 eşlik ediyor. Bu donanım özellikleri Honor 30s’i orta segmentte güçlü bir konuma taşıyabilir.

Cihazın parmak izi sensörü ise ekran altında veya arka tarafında yer almıyor. Sony telefonlardan alışık olduğumuz gibi cihazın yan tarafında konumlanıyor. Öte yandan, 40W hızlı şarj desteğine sahip olacak telefonun, batarya kapasitesi ise sızdırılan bilgiler arasında yer almadı.

Android 10 ile tüketiciye sunulacak akıllı telefonun diğer özellikleri henüz netlik kazanmadı. Bu özellikler de 30 Mart’ta cihaz tanıtıldığında belli olacak.

HONOR Hakkında

Bizim amacımız bütün koşullarda kullanıcılarımıza unutulmaz bir deneyim yaşatmak. Bunu tasarıma ve yaratıcılığa olan tutkumuzla; eşsiz ve sevecen tavrımızla; çığır açan yeni akımlar ve yeniliğe kapalı olmayan, açık fikirli internet kullanıcıları için TechChic yaşam tarzları yaratarak gerçekleştiriyoruz.

2013’te kurulan ve Huawei’in bilişim ve iletişim teknolojileri alanındaki birikimlerinden faydalanan HONOR, Huawei Tüketici İş Grubu’nun ikili marka stratejisinin bir parçası ve dünya çapındaki genç insanlar için trend belirleyici akıllı telefonlar üretiyor. Internet bazlı, asset-light bir iş modelini benimseyerek geçtiğimiz beş senede toplam hasılatını 10 milyar ABD dolarına yükseltti. Bunun bir sonucu olarak da, HONOR şu anda Çin’deki en büyük e-marka.

Gençleri, *sürekli meşgul olanlar ve internete bağlı yaşayanlar için daha akıllı, yeni bir dünya yaratmak.

*Genç kalanlar/Kendini genç hissedenler

Related posts

Nokia’dan 3C Sertifikalı Yeni Tuşlu Telefon

Fatih Akgün

Apple Cihazların Tamiri,Güvenilir ve Profesyonel Apple Teknik Servis…

Meryem ACAR

Hacker’lar önce bilgilerinizi çalıyor, ardından paraya dönüştürüyor!!

Fatih Akgün

Yorum Yap