Teknolojix Haber
MOBİL

İşte Yeni Xiaomi Mi 10 Karşınızda

Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro‘nun tanıtımını gerçekleştirmesinin üzerinden 24 saatten biraz daha uzun bir süre geçerken, fiyat / performans oranı ile kendine hayran bırakmayı başaran telefonlardan ilk haberler gelmeye başladı.

Bugün erken saatlerde Xiaomi’nin ana vatanı Çin’de satışa sunulan telefonların tükenmesi sadece birkaç saniye sürdü. Xiaomi’nin bu satışlardan 29 milyon dolar civarında bir gelir elde ettiği belirtildi.

Xiaomi Mi 10 stokları birkaç saniyede tükendi!

Bu kapsamda 42000 ile 50000 adet arasında bir satış gerçekleştirildiğini ve sonrasında stokların tükendiğini söyleyebiliriz. Corona virüsü nedeniyle bu yıl üretim konusunda zorluklar yaşanması bekleniyor. Tüm dünya genelinde ve Çin’de yüksek satış rakamlarına ulaşan markanın Mi 10 serisinde bu başarıyı devam ettirmesi için üretim dışında önünde herhangi bir engel yok.

Özellikle Galaxy S20 serisi ile neredeyse yarı yarıya bir fiyat farkının söz konusu olması Xiaomi’nin elini oldukça güçlendirdi. Bu arada Xiaomi Mi 10 Pro’nun DxOMark tarafından en iyi kameraya sahip telefon seçildiğini hatırlatmak isteriz.

Related posts

İnstagram dünyasına genel bir bakış !

Fatih Akgün

Google Servisleri Olmayan Akıllı Telefonlar Huawei Mate 30 Pro

Fatih Akgün

Türkiye’de trafiğe kayıtlı elektrikli ve hibrit otomobil sayısı bir yılda üçe katlandı…

Meryem ACAR

Yorum Yap