Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA YAŞAM

İtalyan Belediye Başkanı! Tüm Uyarılara Rağmen Evlerinde Durmayan İnsanlara İsyan Etti…

Koronavirüs salgınından en çok etkilenen ülkelerden biri olan İtalya’da, Delia kasabasının Belediye Başkanı Gianfilippo Bancheri, tüm uyarılara rağmen evlerinde durmayan insanlara isyan etti.

İtalya’nın Delia kabasının Belediye Başkanı Gianfilippo Bancheri, koronavirüs (Covid-19) salgınına rağmen sokağa çıkan vatandaşlara, sosyal medyadan paylaştığı görüntülü mesajla isyan etti. Bancheri, “Güzel günler gelecek. Herkes alışveriş için her gün sokağa çıkarsa her şey nasıl güzel olacak?” diye sordu.

İtalyan Belediye Başkanı! Tüm Uyarılara Rağmen Evlerinde Durmayan İnsanlara İsyan Etti... ile ilgili görsel sonucu

İtalya’nın Sicilya Adası’ndaki Delia kasabasının Belediye Başkanı Gianfilippo Bancheri, sosyal medyadan paylaştığı görüntülü mesajında, koronavirüs salgınına rağmen sokağa çıkan vatandaşları eleştirdi. Bancheri, Çin’nin Guangdong bölgesinde yaşayan bir Türk vatandaşı tarafından Türkçe’ye çevrilen görüntülerde Başkan Bancheri, benzin istasyonlarına giden vatandaşlara seslenerek, “Yetkililer karantinada, evinizde oturun diye yalvarıyorken, benzin alıp ne yapacaksınız?” diye sordu. Başkan Bancheri, “Ben 20 yıl boyunca koştum, spor yaptım. Bu zamana kadar en fazla 20 kişinin koştuğunu gördüm. Şimdi kentteki herkes aniden sporsever oldu. Bu kadar insan aniden spor aşığı oldu. Evde 20 kişi toplanmış ‘Güzel günler gelecek’ afişi hazırlıyor. Virüs böyle yayılıyor” diyerek isyan etti.

Related posts

Hacettepe üniversitesi koronavirüsü belirti takvimini hazırladı.

Fatih Akgün

Corona Virüs’ü Sıcakta Bitecek mi?

Facebook, Twitter ve YouTube İçin‘Koronavirüs’ Uyarısı: Sosyal Medya Çöplük Olacak

Fatih Akgün

Yorum Yap