Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Jabra Elite 75t’nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Jabra‘nın IFA Fuarı’nda tanıttığı yeni kablosuz kulaklığı Jabra Elite 75t Türkiye’de satışa sunuldu.

Elite 65t’nin üzerine geliştirilen kulaklık, 65t ye göre daha ufak boyutlara sahip. Önümüzdeki günlerde inceleyeceğimiz Jabra Elite 75t, daha ufak boyutu sayesinde daha konforlu bir müzik deneyimi vadediyor. Kablosuz kulak içi kulaklıkta 4 mikrofon yer alıyor. Kulaklık 4 mikrofonlu aram teknolojisi yardımıyla kullanıcıların rahatlıkla telefon aramalarını gerçekleştirmesine imkan tanıyor.

Tek şarjla 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisinin tercih edildiği kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip.

Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına sahip olan kulaklık, toz ve su nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantiyle geliyor.

Jabra Elite 75t’nin Türkiye’de 1.099 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Related posts

Xiaomi Mi Band 4C 120 TL fiyatı ile satışa çıkıyor!

Fatih Akgün

Qualcomm’dan kablosuz kulaklıklara bir yenilik daha!

Fatih Akgün

Apple Ring’in Ne İşe Yarayacağı Ortaya Çıktı!!

Fatih Akgün

Yorum Yap