Teknolojix Haber
OTOMOBİL

Jeep Compass ve Renegade’de sıfır faiz fırsatı sürüyor!

2020 model yılı Jeep Compass ve Jeep Renegade modelleri 100 bin TL için 15 ay vadeli sıfır faizli ve 4 ay ertelemeli kredi imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor. Jeep ayrıca, Compass alımlarında sağlık çalışanlarına özel, yüzde 7 oranında indirim sunuyor.

2020 Jeep Compass Türkiye pazarına giriş yaptı; işte fiyatı ve ...

Jeep Compass, 2020 modeli Türkiye'de satışta

Compass ve Renegade’de sıfır faiz sunuluyor.

Jeep, Haziran’a özel bir satın alma kampanyası sunuyor. Ay boyunca, standart olarak dört çeker özelliğine sahip Compass modelleri ve Renegate için geçerli olacak kampanyayla 2020 model yılına ait Compass’ lar 100.000 TL için 15 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı kullanıcılarla buluşuyor.

2020 Jeep modellerinde fiyatlar sabitlendi! - Otomobil Haberleri

Jeep’in bu ayrıcalıklı fırsatında kredi ödemeleri tam 4 ay sonra, Ekim ayında başlıyor. Compass alımlarında kredi kampanyasını tercih etmeyenler ise 10.000 TL nakit indirim kampanyasından yararlanabiliyor.

Jeep’in diğer bir kampanyası ise COVID-19 salgınına karşı ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına özel olarak sunuluyor. Tercihini Compass’tan yana kullanacak sağlık çalışanlarına %7 oranında indirim sunuluyor.

2019-2020 Jeep Renegade Hibrit Özellikleri Açıklandı ...

Yaşanan salgın sürecinde Jeep tutkunları bu yaz yollarda endişesiz seyahat etsin düşüncesiyle devreye alınan satış sonrası kampanyası da halen sürüyor. Marka, 31 Mayıs tarihinde garantisi biten tüm Jeep sahiplerine yönelik 30 Haziran’a kadar garanti uzatım imkanı sunuluyor. Jeep ayrıca, Mart ve Nisan aylarında bakım zamanı gelen tüm Jeep modelleri için ise 3 ay ve 3.000 kilometre bakım esnekliği de sağlıyor.

Kaynak: Jeep

Related posts

TOGG’a Yeni Talipler

Fatih Akgün

Yeni Peugeot 508’in Muhteşem Konfor Sunan Özellikleri

Fatih Akgün

TOGG, Maket Polis Aracı Olarak Yollardaki Yerini Aldı

Fatih Akgün

Yorum Yap