Teknolojix Haber
OTOMOBİL Tanıtım

JEEP’ten Eylül 2020 kampanyası yarısı şimdi

JEEP’ten Eylül 2020 kampanyası yarısı şimdi yarısı seneye  kampayası  hala devam ediyor.

Sevgili okurlarımız Jeep markasının 1 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanyasını sizlere de duyurmak istedim. JEEP’ten Eylül 2020 kampanyası yarısı şimdi yarısı seneye kampanyası hala  devam ediyor. Kampanya  sadece Eylül 2020 ayında yapılacak SUV  araçlarının Renegade ve  Compass modellerinin alımları için geçerli olacak.

“Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” kredi kampanyası sunuluyor. Kampanya sadece Renegade ve  Compass modellerini kapsıyor. Alıcı kendisine  özel uygun vade ve taksit tutarlarına göre sunulan ödeme planlarından birini seçebiliyor. 2021 yılına ödeme ertelemeli kredi hakkında bilgiyi Jeep Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

JEEP'ten yeni kampanya yarısı şimdi
Compass

 

Jeep’in en küçük modeli Renegade, Türkiye pazarında üç motor seçeneğiyle satılıyor. 1 litre hacimli benzinli motoru 120 beygir güç üretebilen otomobil sadece manuel şanzıman ve önden çekişli olarak alınabiliyor.

1.6 litre hacimli turbo dizel motoru da 120 beygir güç üretebilen Renegade’in bu ünitesi de sadece önden çekişli olarak sunulsa da manuel şanzıman yerini 7 ileri vitesli, çift kavramaya sahip, yarı otomatik şanzımana bırakıyor.

 

Renegade

 

Kaynak: Jeep

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Resimlere tıklayarak modeller için belirlenmiş ödeme planlarına ulaşabilirsiniz.

Related posts

Türk Mühendisler Bor’dan Geliştirdi! Yerli Otomobilde Kullanılacak

Fatih Akgün

Üniversite öğrencilerinden “ev tipi” katı atık ayrıştırma cihazı prototipi

Fatih Akgün

Yepyeni Corolla HB

Fatih Akgün

Yorum Yap