Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

John Wick’in Yaratıcısı Matrix 4 Açıklaması Yaptı!

Keanu Reeves’in başrolünde olduğu  John Wick serisinin yaratıcısı olan Chad Stahelski, Matrix 4 için yeni bir açıklama yaptı. Lana Wachowski ile beraber çalışan Stahelski, The Matrix 4 açıklaması ile izleyicileri heyecanlandırdı.

John Wick yönetmeninden Matrix 4 açıklaması geldi!

Hollywood’un en başarılı dublör koordinatörlerinden olan ve John Wick serisinin yaratıcısı olarak bilinen Chad Stahelski, 1999’da yayınlanan ilk Matrix filminin de dublör koordinatörlüğünü yapmıştı.

21 yıl sonra Lana Wachowski ile Matrix 4 çalışmalarını sürdüren Stahelski, bilim kurgu evrenine geri dönmüş oldu. ABD’nin sinema ve medya dergilerinden The Hollywood Reporter‘a konuşan Chad Stahelski, fantastik bir zihne sahip olduğunu belirttiği Wachowski’nin, yaratıcılık konusunda sektör içerisinde çalıştığı en eşsiz insanlardan biri olduğunu söyledi.

Matrix ve John Wick serilerinde hafızalara kazınan pek çok sahnenin altında Stahelski’nin imzası bulunuyor. Matrix 4 aksiyon sahnelerini Chad Stahelski’nin tasarlayacak olması da dört gözle bekleyen Matrix hayranlarının beklentilerini muazzam şekilde artırıyor.

The Matrix 4’ün Neo ve Trinity rollerinde ise hiç şüphesiz Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yerini alacak. Aquaman’in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II, efsane dizi HIMYM ile gönüllerde taht kuran Neil Patrick Harris  ve Netflix’in sevilen dizisi Mindhunter’dan bildiğimiz  Jonathan Groff, The Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler olarak yer alıyor.

Matrix 4’de konu itibariyle Neo’nun gençliğine odaklanılacağı söyleniyor. Yönetmenliğini Stahelski’nin yapacağı The Matrix 4, 21 Mayıs 2021 tarihinde, yani John Wick 4 ile aynı gün vizyona girecek.

Related posts

SAMSUNG YEMEK ROBOTUNUN İLGİ ÇEKEN ŞOVU

Fatih Akgün

Hürkuş 13 Mart’ta vizyona girecek

Fatih Akgün

Ses ve Öksürük Ölçen Uygulama ile Corona Tespiti Mümkün Olabilir Mi?

Fatih Akgün

Yorum Yap