Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

Kadir Ezildi’den Eğlenceli Anlar

Temizlik takıntısı ile bilinen sosyal medya fenomeni Kadir Ezildi, hafta içi her gün Temizlik Benim İşim programını sunmakta ve her gün yarışmacılarla temizlik yapıyor. Gün sonunda diğer yarışmacılardan sonra kendisi de puanlama yaparak haftanın birincisini belirliyor. İzleyiciler Kadir Ezildi hakkında araştırma yapıyor ve en çok Kadir Ezildi kimdir? sorusu merak ediliyor…

Temizlik takıntısıyla ünlenen, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi tarafından, yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği Temizlik Benim İşim yarışmasını sunulmakta. Yarışmacıların evi temizlemesine yardımcı olan ve gün sonunda diğer yarışmacılarla puanlama yapan Kadir Ezildi hakkında her gün arama motorlarında aramalar yapılıyor. Kadir Ezildi kimdir, nereli? Temizlik Benim İşim Kadir Ezildi kaç yaşında? sorularının yanıtı en çok araştırılan sorular. 

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşamakta. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalı olmasına rağmen daha çok Bayburtlulara benzemekte. 25 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapmakta. Kadir Ezildi’nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı söylenenler arasında.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Kadir Ezildi, sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunmakta.

Kadir Ezildi Covid-19 gönderisi

View this post on Instagram

Karantina günlükleri ?❤️?

A post shared by KADİR EZİLDİ (@kadir_ezildi) on

Related posts

Artık Instagram Web Sürümünden DM Atabileceksiniz

Fatih Akgün

Apple’da TikTok Açtı

Fatih Akgün

Siber zorbalık nedir? Çocukları nasıl koruruz?

Fatih Akgün

Yorum Yap