Teknolojix Haber
OTOMOBİL SEKTÖREL

Karşınızda 2020 Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo, Giulia sedan ve Stelvio’nun en büyük kusurlarından birini düzeltti. Bilgi eğlence sistemleri, konsola monteli kontrol tekerleğinden kurtulan yeni Alfa modelleri, nihayet dokunmatik ekrana kavuştu.

Alfa modellerinin geliştirilen 7 inçlik gösterge paneli ekranı da yeni grafikler ve yeni bir düzenle güncellendi. Ayrıca her iki aracın merkez konsollarında da bir takım değişiklikler yapıldı.

Geçen yılki gibi 8.8 inç ekranla gelen iki modelin bilgi eğlence sistemi daha iyi grafikler ve daha hızlı bir işlemciyle iyileştirildi.

Modellerin ön konsolu tamamen değiştirilerek çok daha şık ve oturaklı bir görünüme kavuşturuldu. Yeni direksiyon ve deri kaplamalı vites topuzuyla içerideki lüks hava geliştirildi.

Giulia ve Stelvio, içerideki güncellemelere ek olarak Seviye 2 otonom sürüş sistemleriyle donatıldı.

Otoyol asistanı, Trafik Sıkışıklık Asistanı, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Şeritte Tutma Asistanı, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürücü Uyarı Alarmı ve İleri Çarpışma Uyarı Sistemi ile gelen iki model aynı zamanda Wi-Fi bağlantı noktası, arama asistanı, uzaktan araç kontrolü ve acil durum çağrı sistemi gibi yeniliklere de kavuştu.

Makyajlı Alfa Romeo Giulia’nın fiyatının 39,345 dolardan başladığı kaydedilirken, yeni Stelvio’nun başlangıç fiyatı 41,345 dolar olarak açıklandı.

 

 

Related posts

Nikola, hiç satış yapmadan Ford ve Fiat’ı geride bıraktı!

Fatih Akgün

Monster Notebook’tan Dijital Mağaza!

Yerli otomobil siparişi 120 bini geçti!

admin

1 Yorum

MEVLÜDE 24 Kasım 2019 at 3:41 pm

Çok güzel duruyor.. Yenilenen özellikleri kalitesini dahada arttırmış..

Cevaplayın

Yorum Yap