Teknolojix Haber
DONANIM

Karşınızda Huawei Sound X Platinum Edition (Bosanski jezik)

Huawei, üst düzey akustik teknoloji devi Devialet ile ortaklaşa üretilen Huawei Sound X hoparlörünü piyasaya sürdü.

Cihaz, siyah renk seçeneği yerine, içinde altın tonu olan beyaz ve gri dış tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Altın hoparlörlerin, notaların ritmine göre parlaklığının, dokunsunun ve renk doygunluğunun yanı sıra; müziğin ebedi durumunu yorumlarken sürekli değişen bir etki yarattığı söyleniyor.

Üst düzey Hi-Res akıllı hoparlör, 60W gücü ve 20 mm‘ye kadar titreşim genliği ile donatılmış iki woofer ile birlikte geliyor. Yenilikçi, görünen bas ünitesi, sesi rezonansıyla eşleştirmek için kalıcı bir görsel izlenimi yaratıyor.

Hoparlör, tescilli EMUI 10.1 çok cihazlı kontrol paneli tarafından daha da güçlendirilebilen kayıpsız, düşük gecikmeli bir ses deneyimi sağlıyor. Bu, Huawei’nin Apple’ın AirPlay ürününe eşdeğer ve EMUI 10.1 çalıştıran tek model şuan Huawei P40 olduğu için bu seriyle çalışabiliyor.

Ayrıca, kullanıcılara bir kablosuz veya Bluetooth bağlantısının kurulmasını bekleme zahmetinden alıkoyan, Huawei Share işlevine de sahip. Nitekim kullanıcılar, Sound X’i telefondaki NFC özelliği ile kolayca çalıştırabiliyor.

Cihaz aynı zamanda maksimum ses seviyelerinde bile dinleyicilere distorsiyonsuz bir ses ve dinleyicinin kemiklerinde tam anlamıyla hissedilebilen düşük perdeli titreşimler sağlayan, arka plan gürültü bastırma özelliğine sahip. Cihaz bize Devialet’in patentli sinyal işleme SAM® (Hoparlör Aktif Eşleştirme) teknolojisini ve ikonik simetrik yapısını da sunuyor.

Huawei Sound X Platinum Edition şu anda Huawei Mall, Tmall, JD.com ve Suning Tesco’da ön siparişlere hazır. Cihaz, yaklaşık 283 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Ancak şirket, ön siparişler için 42 dolarlık bir indirim sunuyor.

Kaynak: Cepkolik

Predstavljamo novi zvučnik Huawei Sound X Platinum Edition

Huawei je predstavio zvučnik Huawei Sound X, proizveden u partnerstvu s vrhunskim akustičnim tehnološkim gigantom Devialet.

Umjesto opcije crne boje, uređaj zapanjuje svojim bijelim i sivim vanjskim dizajnom sa zlatnim tonom iznutra. Pored svjetline, dodira i zasićenosti boje zlatnih zvučnika u skladu s ritmom nota, kaže se da ima stalno promenljiv efekat u interpretaciji muzičkog stanja.

Vrhunski Hi-Res pametni zvučnik dolazi s dva zvučnika opremljena s 60 W snage i amplitudom vibracija do 20 mm. Vidljiva bas jedinica stvara trajan vizuelni utisak kako bi zvuk prilagodio njegovoj rezonanci. Zvučnik pruža zvučno iskustvo s niskim kašnjenjem bez gubitaka koje je moguće dodatno poboljšati upravljačkim panelom EMUI 10.1 za više uređaja.

Takođe poseduje Huawei Share funkcionalnost, koja omogućava uspostavu bežične ili Bluetooth veza bez čekanja.

Related posts

Microsoft Surface Book 3 Duyuruldu!

Fatih Akgün

Honor,Magic Watch 2’yi Tek Şarjla 14 Gün Kullanılabilen Akıllı Saati Tanıttı…

Meryem ACAR

Honor şirketi MagicBook Pro2021 ve Band6’yı tanıttı.

Yorum Yap