Teknolojix Haber
MOBİL

Katlanabilir iPhone çok uzakta değil.

Katlanan iPhone, Çok da Uzağımızda Olmayabilir

Katlanan iPhone iddiaları yeni değil, ancak bu kez Apple‘ın telefon üzerinde “çalışmaya başladığı” iddiaları var. Bu da, katlanan bir iPhone’un çok uzakta olmadığının ilk sinyallerini veriyor.

 

Samsung‘un katlanabilen telefon macerası engebeli yollardan geçse de, firma üçüncü katlanan telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu sırada Apple‘ın ne yaptığını merak edenler için yeni bir sızıntı var.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Jon Prosser, Apple‘ın katlanan bir iPhone üzerinde çalıştığını “ima etti”. Apple gerçekten katlanan bir iPhone yapıyorsa “iki kez göz kırpması” istenen Prosser, bunu yaptı ve iki kez göz kırptı.

Ancak Apple‘ın böyle bir cihaz üzerinde çalışması sürpriz değil. Katlanan iPhone dedikoduları uzun zamandır var ve merak edilen bu cihazın gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğinden çok, ne zaman geleceği. Yine de önceki dedikodular, patentlere dayanıyordu ancak bu kez Prosser, Apple‘ın cihaz üzerinde çalıştığını söylüyor.

Apple gerçekten de katlanan iPhone üzerinde çalışıyorsa, cihaz çok geçmeden tanıtılabilir. Bu durumda mesela telefonun gelecek yıl tanıtılacak iPhone 13 ile birlikte gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Related posts

2019 Yılının Son Çeyreği ile İlgili Akıllı Telefon Satış Rakamları Açıklandı…

Meryem ACAR

Türkiye’de Fiyatı Yükselecek olan Galaxy S20’lere Zamsız Sahip Olmak İçin Son Tarih Açıklandı

Fatih Akgün

Apple 2020 iPhone 12 ailesi planı sızdırıldı!

Meryem ACAR

Yorum Yap