Teknolojix Haber
İNTERNET

Kendini İmha Eden İnternet Sitesi!

Twitter’da FemmeAndroid ismini kullanan bir çizgi roman sanatçısı, herhangi bir mesaj almazsa kendini 24 saat içinde imha edecek bir internet sitesi geliştirdi. This Website Will Self Destruct isimli internet sitesi, çizgi roman çizgilerine benzeyen minimal bir tasarıma sahip.
Birkaç ay önce oluşturulan internet sitesinin giriş sayfasında ziyaretçileri, 86.400 saniyeden geriye doğru sayan bir sayaç karşılıyor. Bu sayaç, birisi internet sitesine bir mesaj gönderdiğinde sıfırlanıyor. Zamanlayıcının alt kısmında ise siteyi tanıtan bir mektup bulunuyor.

İnternet sitesinde Üç seçenek bulunuyor. ilk seçenek, sitede yayınlamış olan anonim mesajlardan birinin önünüze gelmesini sağlıyor. İkinci seçenek yani Kalp simgesi, siteyi beğendiğinizi gösteriyor. Üçüncü seçenek ise kendinizi iyi hissetmiyorsanız yardım alabileceğiniz sitelere yönlendiriyor.

Seçeneklerin alt kısmında ise internet sitesine mesajınızı yazacağınız kısım bulunuyor. İnternet sitesine gönderilen mesajlar anonim olarak yayınlanıyor. 8 milyondan fazla insanın ziyaret ettiği internet sitesinde bugüne kadar 85.000 mesaj yayınlandı. İnternet sitesinde kendi mesajınızı yayınlayabileceğiniz gibi gönderilmiş diğer mesajları da okuyabilirsiniz.

FemmeAndroid’in oluşturduğu, mesaj gönderilmediğinde kendini 24 saat içinde imha edecek internet sitesine ulaşmak istiyorsanız Tıklayın!!

Related posts

İnternette Daha Hızlı Dolaşmayı Sağlayan Ücretsiz Chrome Eklentisi!

Fatih Akgün

Konyalı Lise Öğrencisinden Dünya Çapında İlgi Gören Site!

Fatih Akgün

Her şey iptal olur, bu kupa iptal olmaz! 5 Mayıs’ ta başlıyor!

Fatih Akgün

Yorum Yap