Teknolojix Haber
OYUN

League Of Legends ta Grup Aşaması Tamam

En büyük ve en güçlü League Of Legends Takımlarının yer aldığı Worlds 2021’de Grup bölümü tamamlandı. Çeyrek finale adını yazdıran takımlar artık belli oldu.

İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te dünyanın en büyük League of Legends takımlarının kıyasıya rekabet ettiği 2021 Dünya Şampiyonası’nda Grup Aşaması Tamamlandı.

11-18 Ekim tarihleri arasında,16 takımın 4 gruba ayrılarak çift devreli lig formatında mücadele ettiği grup aşamasının tamamlanmasıyla beraber, kendi gruplarında 1. ve 2. sırada olan, toplam 8 takım çeyrek finallere yükseldi.

İşte Takımlar

A grubu lideri DWG KIA ve ikincisi Cloud9,

B grubu lideri T1 ve ikincisi Edward Gaming,

C grubu lideri Royal Never Give Up ve ikincisi Hanwha Life Esports,

D grubu lideri Gen.G ve ikincisi MAD Lions çeyrek final biletini alan takımlar oldu.

Grup aşaması maçlarının hemen ardından, canlı yayında kura çekimi ile belli olan çeyrek final eşleşmelerinde grup birincileri, grup ikincileri ile eşleşti. VFŞL’den kendini gösterdikten sonra, LEC’de de Fnatic, Rogue, G2 Esports gibi takımlara karşı aldıkları zaferler ile iki kere şampiyon olan Armut’un takımı MAD Lions ise A grubu lideri olan DWG KIA ile eşleşti.

22 Ekim: T1 x Hanwha Life Esports

23 Ekim: Royal Never Give Up x Edward Gaming

24 Ekim: DWG KIA x MAD Lions

25 Ekim: GEN.G x Cloud9

Worlds 2021’de çeyrek final maçları 22-25 Ekim tarihlerinde oynanacak ve bütün maçlar 15.00’te başlayacak. Beş maçlık seri formatında oynanacak eşleşmelerde toplamda üç galibiyete ulaşan takım serinin galibi ilan edilecek ve adını yarı finale yazdıracak.

Related posts

Rakibini Geride Bıraktı Call of Duty Warzone

Fatih Akgün

Nvidia RTX 2060 ekran kartı yeni bir iddia ile gündemde

Fatih Akgün

Sega, 60. Yıldönümünü Avuç İçi Büyüklüğünde Bir Oyun Konsoluyla Kutluyor!

Semih Bozkurt

Yorum Yap