Teknolojix Haber
OYUN

League of Legends, Yeni Şampiyon Seçim Ekranında Oyuncu Raporlama Özelliğini Getirebilir!

Ülkemizde popüler olan ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip oyun League of Legends, 10.14 yamasında yeni bir raporlama özelliğiyle birlikte gelebilir. Bazı oyuncuların sergilediği saldırgan hareketlerin önüne geçmek için şampiyon seçimi ekranına bir raporlama sistemi eklenebilir.

League of Legends’ın tasarım yönetmeni Andrei Van Roon, ‘Quick LoL thoughts’ adlı yeni konsepti adı altında, oyundaki rapor ve bildirim sistemi hakkında açıklama yaptı. Oyundaki rapor ve bildirim değişikliklerinin hayalindeki gibi gerçekleştiği söyleyen geliştiricinin, konuyla yakından ilgilendiğini söyleyebiliriz. Üstünde oldukça iyileştirmeler yapılan raporlama sisteminin bazı bölgelerde oldukça yoğun olduğu açıklamalar arasında. Çoğu yerde işlenişi iki katına kadar çıkan sistem, Güney Kore’de dört katına çıktı.

Oyunlarda toksik oyuncu‘ olarak tanımlanan ve dakikalarınızı verdiğiniz oyunu, tek başına mahveden oyuncuların raporlanması sonucunda aldığı cezalar, olayların önüne geçemiyor. Her şeyin farkında olan geliştirici ekip, tüm bu olanların yeni geliştirilen raporlama sisteminin daha iyi suç tespiti yapmak için yararlı olacağını söyledi. Bugün gelmesi planlanan 10.14 yamasında, şampiyon seçim ekranında bir raporlama özelliğinin gelebileceğini açıkladı. Geliştirici, şampiyon seçimi ekranında sessize alma özelliğinin olabileceğini belirtti.

Related posts

İlk Bakışta GameMaker

Fatih Akgün

MARVEL Future Fight 5. yaşını kutluyor!

Fatih Akgün

ÜCRETSİZ 2 ADET OYUN KAÇIRMAYIN

Fatih Akgün

Yorum Yap