Teknolojix Haber
OYUN

Lego Legacy ile Lego RPG Arenasında

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Lego Legacy ile Lego’nun sevilen figürleri RPG Arenasında

Gameloft’un geliştirdiği harika bir oyun önerimiz var. LEGO’nun en sevilen 40 yıllık mini figürlerini toplayarak savaşa katılmaya ne dersiniz?  Mini figürleri Lego Legacy ile Lego RPG arenasında.
Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ın App Store, Google Play ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir. Oyunun tam adı LEGO Legacy: Heroes Unboxed.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Sıra tabanlı RPG olan ilk LEGO oyunu olmakla birlikte, oyunculara 50’den fazla farklı mini figür toplamalarına ve savaşta özel yeteneklerini kullanmalarına imkân sağlamaktadır. Çapraz platform desteği ile LEGO hayranları, RPG macerasını diğer arkadaşları ile hangi cihaz ya da platform olursa olsun deneyimleyebilir. Kaydettikleri ilerlemelere de her zaman kaldıkları yerden devam edebilirler.

Rakiplerinizi teker teker yakalayın

Her mini figürün kendisine ait yetenek ve saldırılar bulunuyor. LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ta oyuncular, RPG oyunlarının getirdiği zorlukları alt edebilmek için özel ekiplerini oluşturabilecekler. LEGO hayranları, şato ve şehir gibi LEGO’nun sevilen, ikonik alanlarını ziyaret edebilecekler. LEGO Legacy’nin hikayesi, yıkılmış bir kasaba olan Piptown’da geçmektedir. LEGO kasabasının sakinleri, epik maceralara atılıp, stratejik savaşlara katılmalarının yanısıra kasabayı da tekrar inşa etmeleri istenilmektedir.

Karakterler

Oyuncular, büyücüMajisto, Chicken Suit Guy, Basil the Batlord,  Commander Lord, Fitness Instructor ve efsanevi Captain Redbeard gibi farklı mini figürlerden oluşan yeni müttefiklerle tanışacaklar.

Gameloft Toronto, yıllardır LEGO Group ile yakından çalışmanın yanısıra, LEGO Vault’u ziyaret etmek için Billund, Denmark’a da seyahat etmiştir. Stüdyo, vintage LEGO kılavuzlarını inceleyerek, LEGO ruhunu oyuna taşıyabilmek ve LEGO deneyimini oyunculara daha iyi sunabilmek detaylı bir çalışma gerçekleştirmiştir.

Piptown Neighborhoods

“LEGO Legacy: Heroes Unboxed, LEGO’nun nostaljik atmosferini klasik RPG öğeleri ile
birleştiren eşsiz bir deneyim.” diyen Gameloft Başkan Yardımcılarından Thomas Aurick, “LEGO hayranları için geçmişten günümüze gelen mini figürleri oyun içerisinde yaşatmak istedik. Bu zamana kadar herhangi bir oyunda yer almayan mini figürlerin LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ta oyuncular ile buluşacak olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

LEGO Group içerisinde yer alan LEGO Games Başkan Yardımcısı Sean McEvoy ise,
“LEGO Legacy: Heroes Unboxed ile Vault içerisinde bulunan karakteri gün ışığına çıkartıyoruz. Gameloft, son 40 yıl içerisinde yaratılan mini figürlerin kendine özgü karakteristik özelliklerini, yeteneklerini ön plana çıkartma konusunda muhteşem bir iş çıkarttı. Eğlence, yaratıcılık ve mizahın karışımı olan bu oyun, mini figürlerle oynamanın kesinlikle en keyifli yolu!”

Gameloft’un rol oyunu LEGO Legacy’i, Play Store veya Apple Store’dan indirerek oynayabilirsiniz.

Kaynak: mobidictum.com

Related posts

NVIDIA’ya Büyük Darbe!

Oyunseverler Steam’in yeni özelliğini duydunuz mu?

Fatih Akgün

Assassin’s Creed Valhalla Bomba Gibi Geliyor!

Fatih Akgün

Yorum Yap