Teknolojix Haber
MOBİL Tanıtım

LG Q42 Orjinal Tasarımıyla Tanıtıldı! İşte özellikleri!!!

LG, dün LG Q42 olarak bilinen ve uzun zamandır sızıntıları ile gündeme gelen yeni bir bütçe dostu olması beklenen akıllı telefonunu sessiz bir şekilde duyurdu. LG Q42 farklı arka tasarımıyla tanıtıldı! 

 LG, akıllı telefon tasarımını 2020’de daha orijinal hale getirmenin farklı bir yolunu bulmuş olabilir. Başlangıcı ise LG Wing modelinde uygulamıştı. Farklı tasarıma sahip olan ikinci telefon LG Q42 denilebilir.

Görüldüğü üzere tasarım tamamen normal; fakat arka taraf oldukça sıra dışı görünüyor. Görünüşe göre arka kapağın üzerine LG’nin “Benzersiz Dalga Modeli” adını verdiği bir tür film ya da çıkartma yapıştırılmış. Böylece sadece bu etiketi, rengini ve desenini değiştirerek yeni tasarımı kolayca yenileyebilir. 

 Farklı arka tasarımlı LG Q42 özellikleri! 

Akıllı telefonun özelliklerine ve fiyatına gelecek olursak fiyatı henüz açıklanmadı ancak açıkça bütçe dostu bir akıllı telefon cihaz olması bekleniyor. 6,6 inç diyagonal geniş bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak ancak yalnızca HD + çözünürlükte olacak. Mobil işlemcisine gelecek olursak MediaTek Helio P22 desteklemektedir. 

LG Q42 ayrıca 3 GB RAM, 64 GB dahili depolama hafızası ile kutudan çıkacak. 13 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel süper geniş açılı lens, 2 Megapiksel makro kamera, 2 Megapiksel derinlik sensörü arka dörtlü kamera ve 8 Megapiksel ön kameraya sahip. Akıllı telefonun güç alacağı batarya ise 4000mAh olacak. Farklı arka tasarımlı LG Q42 boyutu 165 x 76,7 x 8,4 mm ve 184 g ağırlığında. USB-C ve Bluetooth 5.0 desteği sunmaktadır. 

Related posts

WhatsApp kendini imha eden mesaj özelliğini test etmeye başladı.

Fatih Akgün

Samsung Galaxy Tab S20 iki farklı ekran boyutuyla geliyor! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Iphone 11 Kamerası Xiaomi Kamerasına Karşı!

Fatih Akgün

Yorum Yap