Teknolojix Haber
MOBİL

LG, yeni telefonu Velvet’in fragmanını yayınladı!

LG, yaklaşan Velvet akıllı telefonu için, tasarımına daha net bir bakış sağlayan kısa bir tanıtıcı  fragman yayınladı. Velvet tasarımı, LG‘nin V60 gibi son cihazlarından sonra iyi bir değişikliğe gittiğini gösteriyor. Fragman ayrıca telefonun, Qualcomm’un mevcut amiral gemisi sayılan Snapdragon 865’ten bir tık düşük olan Snapdragon 5G 765 işlemci üzerinde çalışacağını da doğrulamış oldu.

Şirket, geçen iki hafta boyunca Velvet’in tasarımı hakkında önemli detayları zaten açıkladı, ancak yeni fragman bize gerçek dünyada nasıl görüneceğiyle ilgili daha iyi bir fikir veriyor. Arka tarafta LG‘nin “yağmur damlası” tasarımı olarak adlandırdığı basamaklı üçlü kamera dizisi var. Ana kamera hala cihazın arkasından bir tümsek oluşturuyor olsa da, telefonlarda kullanımı giderek yaygınlaşan “büyük kamera tümseklerinden” çok daha farklı bir tasarımı var.

Fragman ayrıca birkaç önemli ayrıntı daha gösteriyor. Son karede cihazın alt kısmında 3,5 mm ses jakı görebiliyorsunuz ki bu kablolu kulaklıklarla daha iyi ses elde etmek için gelişmiş DAC’lere sahip olan LG cihazlarının önemli bir pazarlama özelliğidir. Ön tarafta küçük  gözyaşı çentiği olan ekrana sahip. Ayrıca Velvet‘in LG‘nin son V60’ından çok daha küçük çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Fragmanda dört renk seçeneği gösteriliyor: siyah, beyaz, yeşil renkleri ile turuncu ve pembeli melez bir renk.

LG’nin Velvet‘i ne zaman duyurmayı planladığı konusunda hala resmi bir açıklama yok. Ancak  Kore haber portalı Naver‘daki  bir haber 15 Mayıs‘ta açıklanabileceğini öne sürdü. LG’nin bu ay yayınladığı fragmanların sayısı göz önüne alındığında, tam bir lansman çok uzakta olmasa gerek.

 

LG Velvet -Dizayn Videosu

Related posts

OPPO A92s’nin Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

Fatih Akgün

Lenovo Legion Oyuncu Telefonu özellikleri!

Fatih Akgün

Türkiye Koronavirüs Vaka Haritası

Fatih Akgün

Yorum Yap