Teknolojix Haber
SOSYAL MEDYA

LinkedIn, Yeni Özellikleri Test Ediyor

İş dünyasının popüler sosyal paylaşım platformu LinkedIn, getirmeye hazırlandığı bazı yeni özelliklerin denemesini yapıyor. Test edilen özellikler arasında gönderiler için yeni anket seçeneği, etiket sunum modu ve görüntü düzenleme aracı yer alıyor.

Jane Manchun Wong, LinkedIn’de gönderiler için anket seçenekleri üzerinde çalışıldığını ortaya koydu. Çalışmaya ilişkin bir görüntü paylaşan Wong, özelliğin nasıl kullanılacağını gösterdi. Ankete en az 4 ilgili cevap seçeneği eklenebilecek. Zamanlaması yapılacak olan anket, tıpkı bir LinkedIn gönderisi gibi paylaşılabilecek.

linkedin anket

Hem masaüstü hem de mobil kullanıcılara sunulacak olan anket özelliği henüz herkese açık değil. LinkedIn, ayrıca platformdaki gruplara da söz konusu özelliği eklemeyi planlıyor.

Wong, ABD merkezli şirketin etiket sunum modu üzerinde çalıştığını da bildirdi. Özellik gelince bir etikete tıklandığında o etiketle ilgili görüntülerin yer aldığı tam ekranı kaplayan bir sayfa açılacak.

linkedin yeni özellik

Jane Manchun Wong, son olarak LinkedIn’in yeni bir görüntü düzenleme aracına ilişkin çalışma yürüttüğünü söyledi. Platformun mobil uygulaması hâlihazırda bir dizi görüntü düzenleme aracını barındırıyor. Bununla birlikte masaüstü kullanıcıları görüntüye sadece alt metin ekleyebiliyor. LinkedIn’in üzerinde çalıştığı son özellikle birlikte kullanıcılar, görsellerini platformda paylaşmadan önce daha iyi bir şekilde özelleştirebilecek.

Related posts

Facebook bilgi teminini şeffaflaştırıyor…

Meryem ACAR

Twitter’dan geçici tweet özelliği.

Fatih Akgün

SAĞLIK BAKANLIĞINA FACEBOOK’TAN DESTEK

Fatih Akgün

Yorum Yap