Teknolojix Haber
DONANIM OYUN

Logitech G502 Lightspeed Telefon fiyatına oyuncu mouse’u!

TELEFON FİYATINA MOUSE

Logitech’in kablosuz oyuncu mouse’u G502 Lightspeed’i mercek altına alıyoruz. İşte 1000TL’yi aşan fiyatıyla dikkat çeken Logitech G502 Lightspeed incelemesi.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Logitech’in geniş bir müşteri kitlesi bulunuyor. Hemen hemen her fiyat skalasında ürünü bulunan Logitech, klavyeden, kulaklığa kadar oyuncuların her ihtiyacına cevap verecek geniş bir ürün portföyüne sahip.

Bu ürün yelpazesinde dikkat çeken ürünlerden birisi de G502 Lightspeed. Oyun severlerin de bileceği üzere Logitech’in hali hazırda 502 serisinde pek çok modeli bulunuyor. Lightspeed ise serisindeki modellerden kablosuz bağlantı seçeneğiyle ayrılıyor.

Telefon fiyatına oyuncu mouse’u! Logitech G502 Lightspeed inceleme

Agresif tasarım çizgisini koruyan G502 Lightspeed genel anlamda beklentileri karşılayan bir mouse olmakla beraber elbette fiyatı nedeniyle hitap ettiği kitlenin biraz daha sınırlı olduğunu söylemek mümkün. En büyük dezavantajı ortalamanın üzerinde olan fiyatı.Dilerseniz mouse hakkındaki tüm detaylara aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Normal şartlarda oyun için tasarlanan mouse modelleri 200 ile 500 TL arasında yer alıyor. Fakat işin içerisine Hero sensörleri girdiğinde ve kablosuz bağlantı özelliği eklendiğinde fiyat baremi biraz yukarı çıkabiliyor.

Related posts

NASA, İlk Tamamen Elektrikli Uçağını Tanıttı

Yasemin ACAR

Riot Games’in Yeni FPS Oyunu Valorant Türkiye’de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Semih Bozkurt

Ubisoft’un Beklenen Oyunu Far Cry 6, Kuzey Amerika’da Geçmeyecek!

Fatih Akgün

Yorum Yap