Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Logitech G513 Clicky RGB Mekanik Klavyesi!

Özellikle kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle karşımıza çıkan Logitech, G serisi ile birlikte ise oyunculara yönelik ürünleriyle bizleri karşılıyor. Logitech G513 Clicky modeli de bunlardan biri.

Logitech G513 Clicky özellikleri

Logitech G513 Clicky, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye tasarımını bir ileri seviyeye çıkarıyor.   Romer-G Clicky, art arda hızlı tuş vuruşları ve kesintisiz yarım basmalar için ideal ve akışkan bir tuş vuruşu sağlıyor.

Parlak ve keskin bir aydınlatma sunan tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir ve dayanıklı bir vuruş deneyimi vaat ediyor. Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm’lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla %25 daha hızlı çalışıyor.

İncelik, birinci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretildi. Logitech G513 Clicky, entegre USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım için yumuşak dokulu bilek desteği ile kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi vadediyor.

Related posts

2019’un Son Sosyal Medya Raporu…

Meryem ACAR

Geliyor! Apple Watch EKG Özelliği Türkiye‘de Kullanıma Sunulacak….

Meryem ACAR

Nokia’dan Bir Yenilik Daha: Nokia C2 !

Fatih Akgün

Yorum Yap