Teknolojix Haber
MOBİL Tanıtım

Logitech Pebble M350 Özellikleri! Hiç Ses Çıkarmayan Mouse…

Logitech Pebble M350 kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda en önemli aksesuarlardan biri mouse. Bilgisayar kullanımını kolaylaştıran birçok mouse modeli bulunuyor. Bu modellerden biri de Logitech Pebble M350. Biz de bu videomuzda telefonu kutusundan çıkarıyoruz ve Logitech Pebble M350 özellikleri ile ilgili detaylara yakından bakıyoruz.

Logitech Pebble M350 kutu açılışı

Uygun fiyatlı mouse modellerinden biri olan Pebble M350, uzun süre dizüstü bilgisayar kullanan ve artık bir kablosuz mouse’a geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için ideal.

Logitech Pebble M350 özellikleri

Logitech Pebble M350 özellikleri ile ilgili detaylarda ilk dikkat çeken nokta minimal bir tasarıma sahip olması. 100 gram ağırlığındaki mouse, 26,5 milimetre yüksekliğinde. Bu arada mouse’un siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleri bulunuyor.

Tasarım olarak Apple Magic Mouse modelini andırdan Pebble M350’nin arkaya doğru yükselen bir tasarımı bulunuyor. Bu da şirketin el ergonomisi için uyguladığı bir tasarım.

Mouse’un kutusundan USB dongle da çıkıyor. Bu sayede kullanıcılar Bluetooth ile bağlanmanın yanında USB aracılığıyla da bağlantı gerçekleştirebiliyor.

Pebble M350 tek pille çalışıyor ve kullanılmadığı zaman uyku moduna geçiyor. Böylelikle kullanıcısına 18 aylık bir pil ömrü vaat ediyor.

Related posts

Galaxy S20 Ultra ya ilk güncelleme yapıldı

Fatih Akgün

Teknoloji Üreticisi Samsung’un Türkiye’ye Yeni Telefon Sevkiyatını Durdurduğu İddia Edildi…

Meryem ACAR

Apple’ın iPhone 12 için geliştirdiği yeni donanım ortaya çıktı

Fatih Akgün

Yorum Yap