Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Logitech’ten Yeni Mouse G102 LIGHTSYNC!

Logitech G102 LIGHTSYNC Tanıtıldı!

Oyun severlerin yakından takip ettiği Logitech G, uygun ücreti ve oyun deneyimini mükemmelleştiren dizaynıyla kullanıcılardan tam puan alan yeni mouse’u G102 LIGHTSYNC’i tanıttı.

 

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, klasik tasarımı ve yüksek performansıyla dikkati çeken oyuncu mouse’u G102 LIGHTSYNC‘i tanıttı. Uygun fiyatıyla G102 büyük beğeni topladı. Hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayan oyun tutkunları için iyi bir alternatif olarak ürün öne çıkıyor. Kutusundan çıkar çıkmaz doğrudan kullanılabilen G102, Logitech G HUB aracılığıyla tamamen yapılandırılabiliyor. Ürün 8000 DPI’a kadar ayarlanabilen yüksek hassasiyetli bir sensöre sahip. Profesyonel kullanıcıların oyun içi eylemlerini basitleştirmeleri için programlanabilir 6 tuş sunuyor.

8 kat daha hızlı

LIGHTSYNC teknolojisi ayrıca yeni nesil RGB aydınlatma özelliğiyle birlikte geliyor. G102, yaklaşık 16,8 milyon renkten oluşan bir yelpaze ile kullanıcılarına aydınlatma animasyonlarını ve efektlerini diğer Logitech G aygıtları ile senkronize etme fırsatı veriyor. Sıradan mouse’lardan 8 kat daha hızlı olan G102, kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.

Related posts

Xiaomi, patent koleksiyonuna ”kızaklı kameraya sahip bir katlanabilir telefon” ekledi!

Fatih Akgün

Apple Telefon Satışları ile Rakiplerini Geride Bırakıyor…

Meryem ACAR

Taşınabilir İnternet: ZyXEL LTE2566 4G LTE Router

Fatih Akgün

Yorum Yap