Teknolojix Haber
OTOMOBİL

Makyajlı Seat Ateca’dan ilk Teaser Geldi!!

Seat,  Ateca’nın ilk resmi teaser’ını paylaştı. 15 Haziran’da tanıtılması planlanan makyajlı Seat Ateca, yeni teknolojilerin yanı sıra büyük kardeşi Tarraco’dan esinlenen küçük kozmetik dokunuşlarla karşımıza çıkacak.

Makyajlı Seat Ateca’nın ön tarafını şimdilik göremiyoruz fakat daha önce kameralara yakalanan prototiplerden gördüğümüz kadarıyla bu kısımda da daha büyük ızgara, yeniden tasarlanan sis farları ve hava girişleri gibi dokunuşlar mevcut. Ayrıca tamponun alt bölümünde de bazı küçük dokunuşlar göreceğiz.

İspanyol markanın paylaştığı ilk teaser, makyajlı Seat Ateca’nın yenilenen arka bölümüne odaklanıyor. Bu kısımda yeni difüzör ve egzoz çıkışlarıyla donatılan arka tampon dikkat çekiyor. Ayrıca, tıpkı yeni Leon’da olduğu gibi Ateca yazısının yeni bir fontla yazıldığını görüyoruz. Dinamik sinyallere sahip yeni LED stoplar da bu kısa teaser videosunun onayladığı detaylar arasında.

2016’dan bu yana 300 binden fazla satış rakamına ulaşan Seat Ateca’nın makyajlı versiyonu önümüzdeki hafta tanıtılacak.

Kaynak: https://www.seat-mediacenter.com/newspage/allnews/modelrange/2020/New-Ateca-2020-SEAT-reinvigorated-SUV-success-story-is-coming.html

Related posts

Volksvagen T-Cross’ta Yeni Motor Seçeneği

Fatih Akgün

Sony’nin yeni ‘dev’ oyuncağı Sony Vision-S.

Fatih Akgün

Tesla, Yeni Güncelleme Yayınladı

Fatih Akgün

Yorum Yap