Teknolojix Haber
OYUN UYGULAMA

Mario Kart Tour’a Multiplayer Güncellemesi

Japonyanın en ünlü video oyun yapıcılarından bir olan Nintendo tarafından iOS ve Android platformu için geliştirilen Mario Kart Tour, uzun bir bekleyişin ardından çok oyunculu moda kavuştu. Bundan böyle oyuncular, arkadaşları ile yarış pisti üzerinde kozlarını paylaşabilecek.

Geçtiğimiz yılın eylül ayında oyun marketlerinde yerini alan Mario Kart Tour, o günden bu yana popülerliğini ciddi oranda artırmayı başardı. Oyun yönlendirme ve komutlarının gayet basit olduğu oyunda, Mario Kart evrenindeki efsanevi karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Ayrıca pist üzerinde bulunan bonusları almanız halinde, rakiplerinizi alt edebilmenizi sağlayacak bazı süper güçlere de sahip oluyorsunuz. Böylece yarışı ilk sırada bitirme şansınızı önemli ölçüde artırabiliyorsunuz.

Mario Kart Tour, aksiyon dolu eğlenceli bir oyun olmasına rağmen, oyuncalar açısından en büyük eksikliği. Çoklu oyuncu özelliğinin bulunmamasıydıKullanıcıların isteklerini kulak arkası etmeyen oyun devi Nintendo, sevilen mobil oyununa beklenen özelliği dahil etti. Kullanıcılar bundan sonra ister arkadaşları ile isterse dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyuncular ile mücadele edebilecek.

Akıllı telefonlar için geliştirilen ilk Mario Kart oyunu olan Mario Kart Tour, Princess Peach, Yoshi, Bowser ve ‘İtalyan tesisatçı’ Mario da dahil olmak üzere pek çok karakterle uluslararası arenada mücadele etme imkan tanıyacak.

Related posts

EA Play ile Xbox Game Pass Ultimate ne zaman birleşecek?

Fatih Akgün

Oyun Sektöründe Türkiye Giderek Büyüyor

Fatih Akgün

Markalar da TikTok’a yöneliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap