Teknolojix Haber
UYGULAMA

Market Zinciri Şok, Ücretsiz Adrese Teslimat Hizmetine Başladı

Türkiye’nin önde gelen market zinciri Şok, online market servis uygulaması Cepte Şok ile ücretsiz adrese teslimat hizmetine başladı. Üstelik uygulama fiyatları market fiyatlarıyla aynı.

Şok Marketler’in online market servis uygulaması Cepte Şok, yenilenen tasarımı ve işlevleriyle tüm Türkiye’de adrese teslimat hizmetine başladı. Uygulama ile bu zorlu günlerde evlerinde kalan müşterilerin tüm siparişleri, online ödeme ile aynı gün içerisinde ücretsiz olarak teslim ediyor. Ayrıca “Siparişini ver, istediğin saatte mağazadan al” seçeneği de devam ediyor.

FİYATLAR MARKET FİYATLARIYLA AYNI


“5 BİN KİŞİYİ İSTİHDAM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, Cepte Şok uygulamasıyla ilgilİ, “Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük. İnsanların güvenilir gıdaya ulaşması için 30 bin çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Toplumumuzun kendisini rahat hissetmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle Şok Marketler olarak adrese teslimat hizmetini başlattık. Müşterilerimizin evden çıkmadan online olarak sipariş verdiği ürünleri marketlerimizle aynı fiyatlardan ücretsiz olarak adreslerine teslim ediyoruz. Cepte Şok için ek istihdam da sağlayacağız. Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5 bin kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Related posts

Spotify’a Şarkı Sözü Arama Özelliği Eklendi!!

M. Büşra Kaya

2019 En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonları… 

Meryem ACAR

”P13 Blue”Yerli Akıllı Cep Telefonu Piyasaya Sunuldu..

Meryem ACAR

Yorum Yap