Teknolojix Haber
İNTERNET OYUN Tanıtım

Marmalade Game Studio marmalet kadar lezettli oyunlar.

Marmalade Game Studio

Marmalade Game Studio, Marmalade  oyun stüdyosu kaliteli dijital masa  oyunları yapar. Monopoly, The Game of Life, Clue / Cluedo ve Battleship gibi klasik masa oyunlarının premium mobil uyarlamalarının gurur verici yaratıcılarıdır.Parolarımız marmelet kadar lezetli oyunlar yapmak.Logomuz yere damlamış marmelat

Marmalade Game Studio, mobil ve bağlı cihazlar için harika oyun deneyimleri yaratma tutkusu ve bağlılığı üzerine kuruldu. İnsanların oynamayı seveceği oyunlar geliştirmek için hedef kitlelerle prototipler oluşturuyor, yansıtıyor ve test ediyor. Merkezi İngiltere, Londra’da bulunan ve Lizbon, Portekiz’de bir başka stüdyosu bulunan hedefimiz, dijital olarak dağıtılan oyun pazarı için sürekli olarak ilgi çekici yüksek kaliteli oyunlar geliştirmektir.

Birlikte çalışmayı seven ve gerçekten birbirleriyle vakit geçirmekten zevk alan, BAFTA adayı yetenekli yaratıcı insanlardan oluşan ekibime sahibiz . Sizi masa oyunu öğle yemeklerine, güzel Fitzrovia yemeklerine, destansı oyun yarışmalarına ve her türlü eğlenceli etkinliğe davet edecek arkadaş canlısı bir grubuz. Mesleki ve kişisel gelişime son derece saygı duyuyoruz ve insanları içeriden yetiştirmekten büyük gurur duyuyoruz. Oyunlar konusunda tutkulu, zeki, sorumlu insanları severiz. İyi bir eşleşme olduğunu kanıtlarsanız, potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Related posts

PlayStation 5 Ne Kadar?

Fatih Akgün

Fallen Order Star Wars Jedi ile Satış Rekorları Kırdı…

Meryem ACAR

Twitter’dan Koronavirüs Manifestosu!

Meryem ACAR

3 Yorumlar

Orhan 21 Kasım 2020 at 6:34 pm

Acaba firmanın en çok satan oynan oyunu hangisi ve kaç kez indirilmiş merak ettim .

Cevaplayın
Umut Kara 22 Kasım 2020 at 1:51 pm

Marmalade’da tıpkı Corona sdk gibi cross platformlardan biri. Tek bir kodlama ile birden fazla platform için çıktı alabilmek gerçekten çok önemli oyun yazarları açısından. Fiyat bilgisine ulaşamadım ancak angry birds ve Monopoly gibi kaliteli oyunların bu oyun motorunda yapılması başarısını kanıtlıyor.

Cevaplayın
Orhan 22 Kasım 2020 at 9:56 pm

Merhaba, oyun yaparken hangi sistemler programlar kullanılıyor o detayları da başka bir yazınızda okumayı bekliyoruz. Teşekkürler

Cevaplayın

Yorum Yap