Teknolojix Haber
İNTERNET YAŞAM

Son Dakika:Mavi, Boyner,Beymen,Altınyıldız, Vakko ve LC Waikiki mağazalarını Kapattığını Açıkladı. LC Waikiki ‘den Örnek Davranış

Türkiye’de koronavirüs salgını yayılmaya devam ederken, mağazalardan kapanma açıklamaları gelmeye başladı.

Mavi, Boyner, Beymen, Vakko, LC Waikiki ve Altınyıldız, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada salgın nedeniyle geçici olarak kapılarını kapattıklarını açıkladı.

Mavi Jeans ise 29 Mart’ta online alışveriş sitesini kapattı ve iade süresini de sitenin açılmasıyla birlikte 90 gün olarak belirledi.

Açıklamalarda işçilerin haklarının korunacağı öne sürüldü.

LC Waikiki koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye’deki mağazalarını geçici olarak kapatacağını duyurdu.

AVM’lerdeki mağazaların ardından online satış mağazaları da koronavirüs nedeniyle kapatılmaya başladı. Öncelikle Mavi Jeans ve LC Waikiki öncülüğünde başlayan online mağaza kapatma Twigy ile devam etti.

Kararı resmi Twitter hesabından duyuran LCW, depo çalışanlarının sağlığı için internetten alışverişi de durdurdu. Çalışanları işten çıkarmadı. Ve şu anda ”bütün üretim” hatlarında maske üretiyor;karşılıksız olarak Sağlık Bakanlığı’na teslim ediyor. Yüzde yüz Türk markası olan LC Wakiki’yi tebrik ediyoruz. Ülkemizin böyle milletinin yanında olan yerli markalara ihtiyacı var.

Helal olsun LC WAKIKI....

 

 

 

Related posts

Deniz Kaplumbağalarının Plastik İle İmtihanları!

2019 Yılında Okyanus Suyu Sıcaklıkları, Yine Rekor Kırdı

Yasemin ACAR

Google, dünyada arama motorları arasında birinci: Saniyede 40 bin arama yapılıyor

Vildan Çelik

Yorum Yap