Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel)

MediaMarkt Ayda 1 Gün İndirimleri

MarktBu kampanyada yer alan fiyatlar 01.04.2020 10:00 – 02.04.2020 10:00’a kadar geçerlidir. Kampanya www.mediamarkt.com.tr adresinden adrese teslim siparişlerde geçerlidir. 

MediaMarkt İndirim Günü

MediaMarkt, cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan çeşitli elektronik aletlere kadar ihtiyacınız olan her şeyi en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir dünyadır.

Ürünlerinde uyguladığı indirim ve kampanyalar ile müşterilerinin ilgisini çekiyor. Farklı günlerde, farklı ürünlerde, çeşitli oranlarda düzenli olarak indirimler yapıyor. Bu indirim kampanyalarından biri ise ayda 1 gün indirim günüdür. Söz konusu ayda belirlenen ürüne cazip oranlarda indirim uygulanır ve sadece 1 gün geçerli olur. Sadece online alışverişlerde geçerli olan bu kampanyadaki ürünleri yetişen alıyor!

Ayda 1 gün indirim kampanyasının başka kampanyalarla birleştirilemediği, sadece seçili ürünlerde geçerli olduğunu ve ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın. Ayrıca bu kampanyadan sadece 1 adet ürün alma hakkı bulunduğu için çok daha fazla müşteri MediaMarkt’ın avantajlı dünyasına adım atabiliyor.

www.mediamarkt.com.tr

Related posts

Sonunda! Facebook Masaüstü Kullanıcıları İçin Karanlık Modu Sundu…

Meryem ACAR

Windows 10 güncellemesinde beklenmeyen hata!

Fatih Akgün

Giresun’da Drone Fabrikası Kurulacak

Fatih Akgün

Yorum Yap