Teknolojix Haber
Fiyat Araştırması

MediaMarkt İnternet Alışveriş Festivali Başlattı

MediaMarkt Web Alışveriş Festivali

MediaMarkt web alışveriş festivali kapsamında sizleri özel indirimler bekliyor. Avrupa’nın öncü elektronik perakendecisi MediaMarkt web sitesinden yapacağınız alışverişler artık sizlere farklı avantajlar sunacak. Birbirinden ünlü markaları sizlere sunan MediaMarkt’ın web sitesine özel hazırladığı kampanyalar sayesinde en hesaplı fiyatlar ile alışveriş yapabilmenin keyfini sizler de yaşayacaksınız.

İhtiyaç duyabileceğiniz özel ürünlere güvenilir ve ekonomik şekilde ulaşabilmenizi sağlayan MediaMarkt, nerede olursanız olun web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmenin ayrıcalığını sizlere ekonomik şekilde sunuyor. Hesaplı fiyatlar ile ön plana çıkan ürünler arasında her ay farklı ürünler ve farklı indirimler sizlerle buluşuyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hareket eden MediaMarkt sayesinde dünyaca ünlü farklı markaların ürünlerine en hesaplı fiyatlar ile sizler de ulaşabilirsiniz. Online alışverişin vazgeçilmez adresleri arasında bulunan MediaMarkt’ın online alışveriş mağazasındaki ürünlere tek bir tıklama ile sizler de indirimli fiyatlar eşliğinde ulaşabilirsiniz.

Alışveriş festivali kapsamında her ay farklı kategorilerde yer alan en özel ürünler sizlere sunuluyor. Ürünler arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanları seçerek online alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Online alışveriş yapmayı daha ekonomik ve daha keyifli bir hale getiren MediaMarkt, en hesaplı alışveriş politikasıyla hareket ederek müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Alışveriş Alışkanlıklarınız Değişecek!

Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek ve her ay yeni ürünler ile tanışmanıza imkan sağlayacak olan alışveriş festivali binlerce farklı kategorideki ürünlere uygun fiyatlar üzerinden erişebilmenizi kolaylaştıracak. En hesaplı fiyatlar ile MediaMarkt’ın online alışveriş mağazasında sizlerle buluşan ürünler arasından seçimlerinizi yaparak sizler de alışveriş festivalinden yararlanabilirsiniz.

MediaMarkt alışveriş festivali kapsamında yer alan indirimli ürünleri sık sık takip ederek aradığınız ürüne en uygun fiyat seçenekleri üzerinden ulaşabilmenin avantajını sizler de yaşayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları: Kampanya 11 Mayıs 08:30 – 14 Mayıs saat 08:30 tarihleri arasında mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Başka sepet kampanyaları, indirim kodları ve kampanyalarla birleştirilemez. MediaMarkt; kampanyalar sırasında oluşabilecek öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle ürün, fiyat değişimi yapma ve kampanyayı son erdirme hakkını saklı tutar. Tipografik hatalardan ve yazım hatalarından MediaMarkt sorumlu değildir. MediaMarkt tarafından düzenlenen tüm kampanyalar tüketicilere yöneliktir. Kampanyalardan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kampanya kapsamındaki sipariş iptal edilebilir.

Kampanya ve detaylar için tıklayınız

Related posts

Sunucu Bilgisayar (DELL Server) Fiyatları (7-15 Eylül)

Fatih Akgün

Ram (Bellek) Fiyatları (10-20 Kasım)

Fatih Akgün

Masaüstü Bilgisayar Fiyat Listesi (30 Temmuz-5 Ağustos)

Fatih Akgün

Yorum Yap