Teknolojix Haber
OYUN

Microsoft Bir Oyunu Daha Ücretsiz Yaptı

Microsoft Bir Oyunu Daha Ücretsiz Yaptı

Microsoft bir oyunu daha ücretsiz yaptı. Sosyal karantina da olunan bu günlerde bir çok firma uygulama yada oyunlarında kampanya düzenleyerek kullanıcıların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini hedefliyor. Bu firmalardan biri olan ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, kendi uygulama mağazası üzerinden düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Şirketin bu kez ücretsiz olarak oyunseverlere sunduğu oyun, Omega Rally Championship isminde bir yarış oyunu. Oyun eğlenceli yapısıyla büyük beğeni topluyor.omega

 

Yazılım sektörde isim yapan firmalardan biri olan Microsoft, kullanıcılarına bir çok hizmet sunarak memnun etmeye çalışıyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de şirketin kendi uygulama mağazası olan Microsoft Store. Tüketiciler binlerce oyun ve uygulamayı kullanmak için bu mağazayı kullanıyorlar. Firma çoğu zaman mağazasında bulunan oyunlara kampanya düzenleyerek oyunseverlere ücretsiz sunuyor. Microsoft şimdi, bir oyunu daha oyunseverlerin beğenisine ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Microsoft’un ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyunun adı Omega Rally Championship.  Basit ama eğlenceli yapısıyla dikkat çeken oyun araba temalı. Oyunun en güzel özelliklerinden biri oyunu indirmek için saatlerce beklememeniz. Ayrıca oyunu yüksek kalitede oynayabilmek için güçlü bir bilgisayarınızın olmasına gerek yok.  Omega Rally Championship

Araba temalı olan oyun sizlere farklı zorluklara sahip yarış pistleri sunarak size sunulan pisti en kısa süre içerisinde tamamlamanızı istiyor. Geliştiriciler, dünya çapında oyuncuların pisti tamamlama sürelerini sıraladığı bir liste oluşturmuş. Yeterince iyi olursanız, dünya sıralamasına dahil olabilirsiniz. Oyunu en yüksek ayarda oynayabilmek için Windows 10 işletim sistemi kullanıyor olmalısınız. Ayrıca 4 GB RAM ve 2 GB de VRAM, bu oyunu en yüksek kalitede oynayabilmeniz için yeterli. Oyunun bilgisayarınızda harcadığı depolama alanı, yaklaşık 200 MB olması da oyunun tercih edilebilirliğini yükseltiyor.

Omega Rally Championship’e Ücretsiz Olarak Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Her şeyden önce burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Omega Rally Championship’in Microsoft Store sayfasına gidin.
  • Gittiğiniz sayfada mavi renkli “Al” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada Microsoft (Outlook) hesabınızla oturum açın.
  • Microsoft hesabınıza giriş işleminizi tamamladıktan sonra yeniden oyunun Microsoft Store sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu kez, karşınıza açılabilir bir sayfa çıkacak.
  • Bu sayfada gördüğünüz bilgisayarınızın üzerine tıklayın ve ardından da “Şimdi yükle” butonuna tıklayın.
  • İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin.

Ayrıca Oyun Hakkında Aşağıdaki Videoyu İzleyerek Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Ayrıca eğlenceli ve dünya için faydalı bir oyun oynamak isteyenlere özel yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Related posts

Next Game Startup yarışması ile sizde oyun girişimcisi olabilirsiniz

Fatih Akgün

Call of Duty: 6. Sezonu Vahşi Batı Temalı Karşımızda.

Yağmur Kübra Yazıcı

League of Legends, Yeni Şampiyon Seçim Ekranında Oyuncu Raporlama Özelliğini Getirebilir!

Fatih Akgün

Yorum Yap