Microsoft Edge Yeni Güncelleme!

Microsoft Edge Yeni Güncelleme!
Google, Chrome Yeni Sekme Sayfasında (NTP) kendi uygulamalarına ve hizmetlerine uzun zamandır bağlantı sunuyordu. Microsoft da, Insiderlar için Edge Canary’nin en son sürümünde aynı özelliği uygulamaya başladı.

Florian B tarafından fark edilen kısayol linkleri, Outlook ve OneDrive gibi Microsoft 365 web uygulamalarına ve hizmetlerine bağlanıyor. Özellik henüz Insider’ı olmayanlar tarafından kullanılamıyor gibi görünüyor, ancak kısa bir test süresinden sonra herkese sunulması hedefleniyor.

Edge tarayıcısının kararlı sürümü Microsoft Edge 83 yayınlandı!

Yeni sürüm, genel olarak kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Microsoft Edge’in yeni 83.0.478.37 sürümü, cihazlar arasında Uzantılar senkronizasyonu, Microsoft Defender için akıllı ekran geliştirmeleri, belirli çerezleri kapatma gibi yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Microsoft Edge 83 ile birlikte kademeli olarak sunulacak tarayıcı güncellemeleri, birkaç günlük süreçte kullanıcılara ulaşacak. Bu yenilik aynı zamanda kullanıcıların güncellemeyle gelen olası hatalardan korunmasını sağlayacak. Kullanıcılar bundan sonraki süreçte kesintisiz olarak otomatik güncellemeler almaya devam edecek. Edge tarayıcısında otomatik güncellemeleri almayan kullanıcılar ise bu değişiklikten etkilenmeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir